+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Agrest

Agrest

 

 

Agrest Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 1,5 roku Czip
Płeć: pies Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: średni Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Agrest zauroczy każdego.

Dla wielu to tylko pies, dla nas najwspanialszy przyjaciel. Agrest jest wyjątkowo ślicznym, młodym psiakiem. Z pewnością szybko znajdzie swoich wielbicieli.
Dziś nasz Agreścik potrafi cieszyć się życiem i merdać ogonkiem na widok opiekuna. Niestety nie zawsze tak było… Urodził się i wychował gdzieś na wsi, nieopodal lasu. Nie znał domowych warunków, nigdy nie był u weterynarza i żywił się resztkami z obiadu, jeśli tylko coś zostało… Właściciel chciał pozbyć się psa, jak niepotrzebnej już rzeczy.

Udało się odmienić jego życie, co prawda to dopiero pierwszy krok, ale za to bardzo duży krok w lepsze jutro. obiecaliśmy mu, że już nigdy nie będzie głodny, zziębnięty i straszony. Agrest mieszka w jednym z domów tymczasowym Paka dla Zwierzaka.

Nie tak dawno temu zaopiekowaliśmy się maleńką sunią- mamą Agresta. Jagódka pomimo ogromnych problemów socjalizacyjnych i strachu, bardzo szybko skradła serca swoich tymczasowych opiekunek i została z nimi na zawsze. Dziś jest wspaniałą częścią ich psio ludzkiego stada.
Paka to rodzina, a w rodzinie nikogo nie zostawia się bez pomocy, dlatego postanowiliśmy podarować lepsze jutro Agrestowi, synowi naszej małej Jagódki.

Nasz dzielny bohater każdego dnia robi ogromne postępy, uczy się mieszkać wśród ludzi.
Początki były dość trudne, nie potrafił jeść z miski, bał się ruchu ulicznego i gwaru, który towarzyszy życiu w mieście.

Świetnie dogaduje się z psami rezydentami, mniejszymi od siebie.
Na spacerze opanował już chodzenie na smyczy, chyba że bardzo się czegoś wystraszy, wtedy potrafi pociągnąć mocniej. Raczej wybieramy mniej uczęszczane ścieżki, aby powoli przyzwyczaić chłopaka do nowego życia.

Choć był burkiem podwórkowym, to powoli odkrywa uroki leżenia na pufie, blisko swoich opiekunów. Pozostawiony w domu nie niszczy i zachowuje czystość.

Agrest ma zaledwie 1,5 roku. Mamy nadzieję, że resztę życia spędzi wśród ludzi, którzy obdarzą go miłością, opieką i zaufaniem. Należy do psich średniaczków, obecnie waży 12 kg.

 

 

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl