+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Aza

Aza

 

 

 

 

 

 

Aza Sterylizacja/ jest umówiona
Wiek: 6 lat Czip
Płeć: suka Szczepienia
Rasa: mieszaniec  Akceptuje dzieci
Wielkość: duża  Akceptuje psy
Aktywność: średnia Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Aza przeszła piekło w swoim życiu, po dwóch miesiącach w domu tymczasowym została „odczarowana” dziś to już zupełnie inny pies.
Status: w trakcie socjalizacji/ do adopcji

Aza jest jedną z trzech suczek odebranych interwencyjnie przez inspektorów OTOZ Animals. Jej właściciel latami znęcał się nad rodziną i zwierzętami. Wszystkie odebrane zwierzęta były w fatalnym stanie emocjonalnym. Nie znały dobrych ludzi i bały się dosłownie własnego cienia. Nigdy nie wiedziały skąd przyjdzie kolejny cios.

Diana, Aza i Burka trafiły do schroniska w Dąbrówce. Dzięki współpracy ze schroniskiem, dziewczyny otrzymały szansę na lepsze życie w domach tymczasowych. Otoczone wyjątkową opieką, uczą się żyć na nowo. Tymczasowi opiekunowie mają niesamowite pokłady cierpliwości i największe serca jakie widział ten świat.

Aza najdłużej znosiła upokorzenie i ciosy ze strony człowieka z pewnością dlatego właśnie wymagała najwięcej pracy cierpliwości i wyrozumiałości.
Początkowo nie opuszczała bezpiecznej dla siebie przestrzeni, nie nawiązywała kontaktu z otoczeniem i była zupełnie zagubiona.

Kochani, dom tymczasowy „odczarował” naszą sunię. Jak sami o niej mówią – to pies idealny!
Ogromną rolę w jej socjalizacji odegrał pies rezydent, który dawał jej wsparcie w każdym możliwym momencie. Sunia odkryła uroki spania w łóżku i odpoczywania na kanapie blisko opiekuna. Potrafi pięknie zostawać w domu i od samego początku wzorowo zachowuje czystość. Na spacerach już się pięknie rozluźnia, eksploruje i węszy. Czasami zachęcona nowymi zapachami potrafi trochę pociągnąć na smyczy. Poznała uroki życia w mieście. Nie straszne jej są schody, winda czy przejeżdżające samochody.
Jazda w samochodzie przebiega bez zarzutów, jedynie pracy wymaga jeszcze samo wchodzenie do samochodu.
Obecnie jedyny strach jaki jej towarzyszy jest związany z nowymi osobami w otoczeniu. Ale spokojnie i bez pośpiechu, łatwo wkraść się w jej skrzywdzone psie serduszko. W nowym domu z pewnością będzie potrzebowała trochę czasu, przestrzeni i cierpliwości, aby przekonać się do nowych człowieków.

Aza jest wspaniałą sunią, bardzo skrytą i skrzywdzoną przez człowieka. Ona wyjątkowo zasługuje na lepsze życie! Podarujmy jej tę szansę, pokażmy, że człowiek jest dobry a na pewno ta dobroć wróci do nas wraz z merdającym ogonkiem i łepkiem spragnionym głaskania.

Aza ma około 6 lat, jest zaszczepiona, zaczipowana i odrobaczona. Po procesie socjalizacji zostanie również wysterylizowana.

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 PRZEKAŻ NAM 1% SWOJEGO PODATKU.
Wpisz w zeznanie podatkowe KRS0000672078
Twój 1% to ich lepsze życie ❤️