+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Bąbel

Bąbel

Imię: Bąbel Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 2 lata   Czip
Płeć: pies   Szczepienia
Rasa: mieszaniec   Akceptuje dzieci
Wielkość: mały   Akceptuje psy
Aktywność: duża/średnia   Akceptuje koty

 

 

 

Kategoria:

Opis

BĄBEL

Pewien etap w życiu ma już za sobą. Był jednym z wielu psów mieszkających na posesji. „Kto by tam zliczył ile ich jest…” Opieka nad psami bardzo przerosła rodzinę, która sama potrzebowała pomocy. Stado liczyło kilkanaście psów. Wszystkie malutkie, wszystkie żyły na skraju ubóstwa. Dopóki zdrowie dopisywało, jakoś to było. Kiedy pojawiały się choroby nie było szansy na pomoc weterynaryjną czy odpowiednią opiekę. W końcu Pani zgodziła się przyjąć zaoferowaną jej pomoc i oddała swoje zwierzęta pod skrzydła stowarzyszenia.

Dziś wszystkie mikruski (żartobliwie nazwane przez nas chomiczki) mają domy tymczasowe i czekają na lepsze życie.

Bąbel jest wspaniały 2 letnim psiakiem, bardzo wrażliwym i emocjonalnie związanym ze swoimi ludźmi w domu tymczasowym. Waży zaledwie 6 kilogramów, zagubiony w wielkim świecie pokonuje swoje małe i większe strachy. Bał się dosłownie wszystkiego, ale z ufnością do człowieka stawiał swoje małe kroczki w wielkim świecie. Dziś ten świat nie jest już taki straszny, ale w sytuacjach stresowych mały wciąż szuka wsparcia w człowieku. W domowym zaciszu Bąbel czuje się najbezpieczniej, chodzi krok w krok za człowiekiem i w każdej możliwej chwili wskakuje na kolana, wpatruje się w oczy i rozdaje buziaki. Jest niezwykłym przytulasem, a jego ogonek wciąż merda ze szczęścia.

Na początku bał się schodów, odgłosów miasta, samochodów i ulicznego gwaru. Wszystko było takie nowe, takie głośne i nieprzewidywalne. Dziś dzięki ogromnemu sercu przyjaciół z domu tymczasowego Bąbel śmiało kroczy po schodach i spaceruje przy ulicy.

Wciąż jeszcze jest psem dość płochliwym. Szukamy dla niego rodziny spokojnej, w której odnajdzie swoje miejsce. Rodziny gotowej na dalszą pracę z psem. Bąbel potrzebuje przewidywalnego życia, raczej nie odnajdzie się w chaosie wielkich zmian.
Psiak z pewnością ceni sobie spokój. Swoje psie serduszko odda w całości rodzinie, która obdarzy go miłością i opieką.

Bąbelek całe swoje życie spędził w stadzie. W domu tymczasowym również mieszka z psimi kompanami. Z małymi psami dogaduje się bardzo dobrze, te większe wzbudzają w nim jeszcze strach.
Choć jest bardzo malutki ta apetyt ma ogromny. Zamiłowanie do smaczków bardzo pomaga mu w procesie nauki nowych rzeczy i w pokonywaniu strachów.

Bąbelek zachowuje czystość w domu (z małymi wpadkami, które zdarzają się coraz rzadziej).

Psiak idealny!!!

Został już zaszczepiony, zaczipowany, odrobaczony i odpchlony oraz wykastrowany.

Wraz z Bąbelkiem czekamy na ankiety adopcyjne.

 

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość