+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Baccardi

Baccardi

 

 

Baccardi  Sterylizacja/ Kastracja umówiona
Wiek:  2 lata Czip
Płeć:    suka  Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: mała Akceptuje psy
Aktywność: średnia Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Baccardi, cudowna sunia o wielkim serduszku szuka nowej rodziny

Idealna sunia, delikatna, wrażliwa i bardzo przyjazna, chciałaby mieć nowy dom i rodzinę. Waży niecałe 10 kilogramów, wspaniale odnajdzie się zarówno w niewielkim mieszkaniu jak i w domu z ogrodem. Baccardi potrzebuje opiekuna, który zapewni jej dużo miłości i ciepła.

Pod skrzydła stowarzyszenia Paka dla Zwierzaka trafiła wraz 6-tką szczeniąt. Jej poprzedni właściciel bardzo chętnie pozbył się niepotrzebnego „balastu”. Szczeniaki cudem uniknęły śmierci. Dziś zarówno One jak i Baccardi przebywają i socjalizują się w domach tymczasowych. Maluszki już jedną łapką są w nowych rodzinach, teraz czas na ich dzielną mamusię.
Śmiało można powiedzieć, że jest sunią idealną. Pięknie komunikuje się z opiekunem, sygnalizuje potrzebę wyjścia na dwór i zachowuje czystość. Bardzo dobrze dogaduje się również z psami i kotami z którymi obecnie przebywa.

Sunia jest jeszcze młoda, ma około 2 lata. Z pewnością nie miała kolorowego życia. Nigdy wcześniej nie spała na kanapie, nie miała własnej miski ani nikogo komu byłaby potrzebna. Obiecaliśmy jej lepsze jutro.
Baccardi bardzo dobrze zaaklimatyzowała się w domu tymczasowym, uwielbia odpoczywać na kanapie i spędzać czas z opiekunem. Cieszy się już na widok człowieka i z każdym dniem jest coraz odważniejsza.

Wraz z sunią czekamy na ankiety adopcyjne. Baccardi oczywiście musi przejść zabieg sterylizacji jak tylko hormony po szczeniakach się ustabilizują. Została zaszczepiona, zaczipowana oraz odrobaczona i odpchlona.

 

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl