+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Banan

Banan

 

Banan Sterylizacja/ kastracja
Wiek: 6 lat Czip
Płeć: pies Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: średnia  Akceptuje psy
Aktywność: średnia Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

6-letni Bananek przyjechał do domu tymczasowego w Gdańsku z Judytowa. Nie wiemy jak wyglądało jego wcześniejsze życie. Zapewne mieszkał kiedyś w domu, bo bardzo szybko wpoił sobie zasady życia z ludźmi.

👩🏻 Banan to wesoły, spokojny psiak, którego centrum wszechświata stanowi człowiek. Niesamowicie proludzki, uwielbia głaski, mizianie i drapanie po brzuszku. Na każdym kroku szuka kontaktu z człowiekiem- ciągle chce być jak najbliżej niego. ♥️ Łatwo zdobyć jego zaufanie, chociaż w pierwszych chwilach może być lekko wycofany.

🐶 Nasz chłopak jest jeszcze odrobinę lękowy. Nagłe dźwięki i szybkie ruchy wywołują u niego strach. Nie na wszystkie ręce zbliżające się do niego w celu pogłaskania reaguje entuzjastycznie. Zdarza się, że podkula ogon, wycofuje się, chwilę szczeka. Nie ma w nim jednak cienia agresji. Szybko się przekonuje, że człowiek jest dobry. ♥️

🌲Uwielbia długie, intensywne spacery. Aktywnie wtedy eksploruje otoczenie. W kontaktach z psimi kolegami jest śmiały, lubi je. Może być odrobinę nachalny- ma problem z czytaniem sygnałów. Zdarza mu się pociągnąć na smyczy, ale da się go łatwo skorygować. Byłby dobrym kompanem do sportowych aktywności.

🍔 Nie jest łakomczuchem. Zazwyczaj trzeba go zachęcać do jedzenia. Nie je z ręki. Uwielbia za to wszelkiego rodzaju gryzaki- sięga po nie również, kiedy potrzebuje wyciszenia. Na razie to jego jedyna forma zabawy- Banan jeszcze nie potrafi bawić się zabawkami.

🏠 W domu zachowuje czystość.
Uczy się zostawania samemu i coraz lepiej mu to wychodzi. Potrafi już szybko się wyciszyć i spokojnie leżeć.
W nauce domowego życia pomaga mu starsza tymczasowa siostra. Jest wobec niej uległy, podąża za nią. Bananek może zamieszkać w domu z innym stabilnym psem.

💉Zabiegi medyczne znosi bardzo dzielnie. Chłopak miał kryształki w pęcherzu, ale został wyleczony, niedługo czeka go kontrola. Jest po zabiegu kastracji.

Banan czeka na swoich ludzi w domu tymczasowym w Gdańsku. ♥️

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 PRZEKAŻ NAM 1% SWOJEGO PODATKU.
Wpisz w zeznanie podatkowe KRS0000672078
Twój 1% to ich lepsze życie ❤️