+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Barbezan

Barbezan

Imię: Barbezan  Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 5 lat  Czip
Płeć: pies   Szczepienia
Rasa: mieszaniec   Akceptuje dzieci
Wielkość: duży   Akceptuje psy
Aktywność: średnia   Akceptuje koty

 

 

 

Kategoria:

Opis

BARBEZAN

Masz wygodną i dużą kanapę z miejscem na nowego przyjaciela? Jeśli tak to być może Barbezan właśnie na Ciebie czekał przez całe życie.

To ogromny psiak o niezwykle łagodnym usposobieniu. Swoim wyglądem wzbudzi respekt na dzielni, ale nie skrzywdzi nawet muchy. Jest psem wręcz idealnym. Spokojnym, zrównoważonym i świetnie komunikującym się z innymi psami. Obecnie swoją tymczasową kanapę dzieli z dwoma mniejszymi psiakami.
Waży około 35 kg, wiemy- dużo, ale jest już na diecie i ma odważane porcje. Chodzi na długie spacery i mamy nadzieję, że już niedługo będzie w świetnej formie. Wbrew pozorom nie jest takim łasuchem a jego otyłość wynika raczej ze źle zbilansowanej diety.

Barbi ma około 5 lat, pozostawiony w domu grzecznie czeka na swojego opiekuna. Nie niszczy i zachowuje czystość. W mieszkaniu czuje się bardzo dobrze aż trudno uwierzyć, że przez ostatnie 3 lata mieszkał w schronisku niezauważony przez nikogo. Jest bardzo ufny wobec nowych ludzi, pozwala na zabiegi pielęgnacyjne bez żadnego problemu. Barbezan jest psem cichutkim, nie szczeka, nie reaguje na dzwonek czy odgłosy na klatce schodowej. Noc przesypia spokojnie.
Na spacerach chodzi na luźnej smyczy, spacery z nim to czysta przyjemność. Nie reaguje na samochody, tramwaje, rowery czy rolki. Być może kiedyś mieszkał w mieście wśród ludzi. Spokojnie wsiada i wysiada z samochodu, zupełnie nie stresuje się jazdą. Nie boi się małych pomieszczeń takich jak winda i śmiało pokonuje schody.

Widzisz? Psi ideał!!!

Barbezan jest bardzo delikatny i karny. Uważnie słucha, co człowiek ma my do przekazania.
W schronisku miał wśród opiekunów również dzieci, którym pozwalał na kontakt i zabawę. Psiak nie wyjawia żadnej agresji z powodzeniem może być, więc członkiem rodziny z dziećmi.
Jest duży, ale jego miejsce na ziemi jest wśród ludzi. Wygodne legowisko, kanapa i dużo miłości to właśnie to, czego oczekujemy dla naszego przyjaciela.

Psiak nigdy nie zostanie wydany na podwórko ani do budy! On kocha ludzi i bardzo cieszy się na kontakt z każdym napotkanym człowiekiem.

Psiak został zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Jest również odrobaczony i odpchlony.
Wraz z Barbezanem czekamy na ankiety adopcyjne.

 

 

 

 

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość