+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Beatka

Beatka

Imię: Beatka  Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 12 lat Czip
Płeć: suka   Szczepienia
Rasa: mieszaniec   Akceptuje dzieci
Wielkość: duża   Akceptuje psy
Aktywność: średnia   Akceptuje koty

 

 

Kategoria:

Opis

BEATKA

Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale cały świat tego psa zmieni się na zawsze.

Beatka doskonale wie, co znaczy walczyć o przetrwanie każdego dnia. Kiedy trafiła pod skrzydła schroniska w Chrcynnie była na skraju wycieńczenia. Pod stertą skołtunionej sierści można było policzyć każdą kosteczkę. Natychmiast udzielono jej potrzebną pomoc weterynaryjną. Pod skrzydła jednego z naszych domów tymczasowych sunia trafiła na początku maja. Od pierwszej chwili skradła serce opiekunki. Trudno nie ulec tak cudownej psiej seniorce. Zleciliśmy szereg badań, aby prawidłowo zdiagnozować jej stan zdrowia. Badanie krwi, RTG klatki piersiowej i Echo serca. Nasza dzielna dziewczynka ma już ponad 12 lat, mimo to dzielnie wkracza w lepsze życie. Uwielbia spacery, spodobała jej się plaża i wycieczki za miasto. Sunia jest łagodna i na próżno szukać w niej jakiejkolwiek agresji. To anioł w psim futerku. Jej kondycja z dnia na dzień jest coraz lepsza.

Ona urodziła się na nowo!

Choć nie cofniemy czasu to pragniemy, aby te lata, które jej zostały spędziła w cichym i przyjaznym jej domku, otoczona miłością zaufaniem i zrozumieniem. Jak wiele psich seniorów Beatka może mieć z czasem problemy związane z wiekiem. Dlatego bardzo prosimy o przemyślaną decyzję adopcyjną. Nasza wspaniała dziewczynka całą sobą dziękuje za lepsze życie. Przytula główkę i łagodnie podchodzi po swoją porcję codziennych pieszczot.

Sunia waży około 20 kg, ale z każdym dniem odzyskuje coraz lepszą kondycję i nabiera masy ciała. Została zaszczepiona, zaczipowana, odrobaczona i odpchlona.

 

 

 

 

 

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość