+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Berni i Bejli

Berni i Bejli

Berni i Bejli Sterylizacja/ Kastracja
Wiek:  7 tygodnie Czip
Płeć:    2x suka  Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: docelowa średnia Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Berni i Bejli

Dwie małe bezbronne kuleczki zostały jak niepotrzebne rzeczy wyrzucone do śmietnika… Nie przeżyłyby gdyby nie znalazła ich młoda dziewczyna i nie poprosiła o pomoc. Tak trafiły do nas 5 tygodniowe maluchy, które trzeba było karmić butelką. Na początku ledwo chodziły, piszczały szukając mamy i były bardzo niedożywione…

Wystarczył tydzień aby opanować technikę jedzenia mleka ze spodeczków, chodzenia z elementami nieporadnego jeszcze biegu i sikania na matę (chociaż zdarzają się wpadki zwłaszcza z dwójeczką 🙂
Psiaczki są cudowne do ludzi, uwielbiają się przytulać i być głaskane jak na szczeniaki przystało. Między sobą tłuką się jak na ringu MMA, czyli jak każde rodzeństwo.

Czarny psiak to Berni – roboczo nazwany Bobo. Jest trochę bardziej śmiały od swojej siostry, troszkę mniejszy i bardzo aktywny. Kocha zabawę, wodzenie za zabawką czy ręką a podczas masowania brzuszka zwyczajnie zasypia. Jest bardzo tulaśnym maluchem, który nic tylko kochać. Mały ma seksowny krawacik na szyjce i bródkę oraz brązowe elementy skarpetek na łapkach.
Łaciata to Bejli – roboczo nazwana Klopsikiem. Na początku miała duże problemy z chodzeniem, ale bardzo szybko się nauczyła, tak samo jak siusiania na matę. Jest cholernie mądra i pięknie się patrzy jak każdego dnia „łapie” coś nowego. Bejli nie ma ogonka, kawałka lewego uszka, jednego paluszka na tylnej lewej łące i lekkiego zeza rozbieżnego – jest tak oryginalna w swojej urodzie, że chce się ją cały czas całować.
Niebieskookie maluchy mają obecnie jakieś 7 tygodni i dopiero za ok tygodnia będą do adopcji. Zostały zaczipowane, odpchlone, odkarmione i odrobaczone.

 

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl