+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Burka

Burka

 

 

 

 

 

Burka Sterylizacja/ umówiona
Wiek:  2 lata Czip
Płeć:    suka Szczepienia
Rasa: mieszaniec  Akceptuje dzieci
Wielkość: średnia  Akceptuje psy
Aktywność: średnia Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Burka w końcu zaczyna cieszyć się życiem.
Status: w trakcie socjalizacji/do adopcji

Trudno nam sobie nawet wyobrazić przez jakie piekło przeszła młodziutka, niespełna 2 letnia sunia.
Burka wraz z dwiema innymi suczkami została odebrana interwencyjnie przez inspektorów OTOZ Animals. Właściciel znęcał się nad rodziną i zwierzętami. Wszystkie trzy uratowany sunie były w bardzo ciężkim stanie psychicznym. Strach był tak duży, że nie pozwalał na jakikolwiek kontakt z człowiekiem.

Wszystkie trzy sunie (Burka, Aza i Diana) zostały zabrane ze schroniska w Dąbrówce do którego trafiły po interwencji. W warunkach schroniskowych bardzo trudno jest odczarować psychikę psa i pokazać mu lepsze życie.
Dlatego przy współpracy ze schroniskiem sunie rozpoczęły nowe życie w domach tymczasowych Paka dla Zwierzaka.

Burka bała się dosłownie wszystkiego. Począwszy od człowieka po schody, samochody, głośne dźwięki i smycz. Spacer był dla niej czymś zupełnie nowym i nieznanym.
Pod czujnym okiem tymczasowych opiekunów nasza mała Bureczka rozkwitała z dnia na dzień. Zaczęła sama podchodzić do opiekuna a nawet wskakiwać do niego na kanapę i wspólnie odpoczywać. Jej ogonek zaczął coraz pewniej machać na widok wracającego z pracy człowieka. Spacer przestał być straszny a schodu zabójcze. Z każdym dniem jest coraz lepiej i mamy nadzieję, że kiedyś na zawsze pozostawi smutną przeszłość za sobą.

Burka na dzień dzisiejszy zrobiła ogromne postępy! Bardzo lgnie do swoich ludzi, przytula się i okazuje im zaufanie. Świetnie dogaduje się z kotami, ale największe wsparcie daje jej sunia rezydentka, która wskazuje jej drogę do serca opiekuna. To za nią odważnie kroczy na spacerach i szuka w niej wsparcia w każdej trudnej sytuacji.

Pozostawiona w domu nie niszczy i nie szczeka.
Nadal pracujemy nad nauką czystości. Dwójeczkę zostawia zawsze na zewnątrz natomiast siusiu zdarza się w domu, zawsze w tym samym miejscu na macie.

Burka jeszcze jest bardzo nieśmiała do nowo poznanych ludzi. Chowa ogonek pod siebie i potrzebuje czasu, aby nabrać zaufania.
Wszystko małymi kroczkami jest do wypracowania. Obiecaliśmy jej nowe, radosne życie. Słowa dotrzymamy!

Wspaniale byłoby, aby Bureczka zamieszkała w rodzinie, w której już mieszka spokojny i zrównoważony psiak, który da jej wsparcie w trudnych momentach.

Sunia jest już zaczipowana, zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona. Po zakończonej socjalizacji, zostanie również wysterylizowana.

Jeśli chciałbyś odczarować życie małej Burki, skontaktuj się z nami.

 

 

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl