+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Darek

Darek

 

Darek Sterylizacja/ Kastracja
Wiek:  13 lat Czip
Płeć:    pies  Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: docelowa średni Akceptuje psy
Aktywność: średnia Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Całe życie w schronisku… Darek w końcu ma szansę na godne życie.

Status: do adopcji.
Choć jego pyszczek zaczął już siwieć, a wiek dość mocno odbił się na jego niewielkim ciele, to Darek dopiero teraz wie, że żyje. 12 lat za schroniskowymi kratami, omijany przez wszystkich obserwował rok za rokiem jak jego koledzy i koleżanki w niedoli wyruszały po nowe życie na zawsze opuszczając schronisko. On wiernie czekał i wciąż miał nadzieję, że kiedyś i do niego uśmiechnie się los.
Po wielu latach samotności, bliższy stał się mu pies niż człowiek. Dlatego Darek bardzo ceni sobie obecność psa towarzyszącego.
Nie mogliśmy pozostać obojętni na jego los, żaden pies nie powinien otrzymać dożywocia za kratami schroniska.
Darek stracił już dużą część swojego psiego życia bezpowrotnie, dlatego od niedawna jest częścią naszej Paki dla Zwierzaka.
W domowym zaciszu w rodzinie tymczasowej nabiera siły i cieszy się godną starością.
Szukamy dla niego domu na resztę życia, najlepiej domu z psim spokojnym seniorem, który będzie jego wsparciem.
W domu tymczasowym, chłopak otwiera się na świat, zaczyna podążać za człowiekiem a nawet nieśmiało prosić o głaskanie. Jednak największym przyjacielem okazał się pies rezydent (senior uratowany ze schroniska), z którym Darek nawiązał niepowtarzalną więź. Razem chodzą na spacery, razem jedzą i śpią. Nie są typami psów aktywnych aczkolwiek otaczający je świat bardzo je ciekawi, wszystko muszą obwąchać i zobaczyć. Na smyczy Darek zachowuje się wzorowo, w domu zachowuje czystość a przy misce nie wybrzydza. Jest, więc psim seniorem idealnym. Nie jest wylewny w stosunku do ludzi, raczej trzyma dystans i małymi krokami przekonuje się, że głaskanie jest przyjemne a człowiek jest źródłem dobra.
Mamy nadzieję, że ten niewielki psiak o siwiejącej już mordce skradnie Twoje serce i zamieszka z Tobą już na zawsze. Jak wiele czasu mu zostało… Tego nie wiemy. Ale mamy nadzieję, że na zawsze już odmieniliśmy jego życie.
Darek ma 13 lat, po przyjęciu do Paki otrzymał komplet badań weterynaryjnych, które zniósł wzorowo, psiak jest również zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Nasz psi seniorek waży zaledwie 14 kg idealnie, więc odnajdzie się zarówno w mieszkaniu jak i w domu z ogrodem.

 

 

 

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl