+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Diana

Diana

 

 

 

 

 

Diana Sterylizacja/ umówiona
Wiek:  3 lata Czip
Płeć:    suka Szczepienia
Rasa: mieszaniec  Akceptuje dzieci
Wielkość: duża  Akceptuje psy
Aktywność: średnia Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Diana przeszła piekło, teraz uczy się żyć bez strachu.
Status: w trakcie socjalizacji/ do adopcji

Diana jest jedną z trzech suczek odebranych interwencyjnie przez inspektorów OTOZ Animals. Jej właściciel latami znęcał się nad rodziną i zwierzętami. Wszystkie odebrane zwierzęta były w fatalnym stanie emocjonalnym. Nie znały dobrych ludzi i bały się dosłownie własnego cienia. Nigdy nie wiedziały skąd przyjdzie kolejny cios.

Diana, Aza i Burka trafiły do schroniska w Dąbrówce. Dzięki współpracy ze schroniskiem, dziewczyny otrzymały szansę na lepsze życie w domach tymczasowych Paka dla Zwierzaka. Otoczone wyjątkową opieką uczą się żyć na nowo. Tymczasowi opiekunowie mają niesamowite pokłady cierpliwości i największe serca jakie widział ten świat.
Diana z każdym dniem robi ogromne postępy.
Początkowo nie opuszczała bezpiecznej dla siebie przestrzeni, nie nawiązywała kontaktu z otoczeniem i była zupełnie zagubiona. Dziś cieszy się na widok opiekunki, merda ogonkiem i okazuje zaufanie. Każdy dzień niesie nowe małe sukcesy. Na znajomym jej terenie pięknie węszy i biega radośnie, niestety każdy nowy bodziec powoduje powrót strachu.
Diana odkryła uroki spania w łóżku i mięciutkie legowisko. Potrafi się odprężyć i odpoczywać w rozluźnionej pozycji. (Do niedawna leżała zwinięta w kuleczkę). Obserwacja jak rozkwita nam dziewczyna jest wspaniała i za każdym razem wzrusza nas do łez.

Sunia nadal wpada w panikę na nowym terenie i przy nowych osobach. Szukamy dla niej rodziny, która zaakceptuje fakt, że nie od razu będzie miłość, że na radosne machanie ogonkiem trzeba trochę poczekać i że tylko czas i ogromne pokłady cierpliwości i wyrozumiałości pomogą jej przezwyciężyć lęki z jakimi się zmaga.

Diana jest wspaniałą sunią, bardzo skrytą i skrzywdzoną przez człowieka. Ona wyjątkowo zasługuje na lepsze życie! Podarujmy jej tę szansę, pokażmy, że człowiek jest dobry a na pewno ta dobroć wróci do nas wraz z merdającym ogonkiem i łepkiem spragnionym głaskania.
Diana ma około 3 lat, jest zaszczepiona, zaczipowana i odrobaczona. Po procesie socjalizacji zostanie również wysterylizowana.

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl