+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Dima

Dima

 

 

 

 

 

Dima Sterylizacja
Wiek:  8 lat Czip
Płeć:    pies Szczepienia
Rasa: mieszaniec  Akceptuje dzieci
Wielkość: duży  Akceptuje psy
Aktywność: duża  Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Dima – wspaniały pies północy szuka swojego miejsca na ziemi.

Nie ma takiego cwaniaka, który nie zachwyciłby się naszym pięknym Dimą. On zawodowo kradnie serca i jest w tym najlepszy.

Dima jest dorosłym, 8 letnim psem. Jest bardzo cierpliwy i spokojny, i, co najważniejsze, ubóstwia pieszczoty. Smyranie, mizianie, głaskanie, drapanie za uszkiem – wszystko to trzeba zapewnić naszemu puchatemu niedźwiadkowi 😉

Jak przystało na psa północy, uwielbia długie spacery, na których stara się delikatnie „ciągnąć” opiekuna. Zapewne byłby świetnym kandydatem do zaprzęgu. Kocha zimę i śnieg, uwielbia kopać w nim nory, a nawet czasem w nim śpi.
Spacer jest dla niego zawsze za krótki i za wolny. On uwielbia swobodę i bieganie, więc należy się uzbroić w cierpliwość i w zapas energii podczas codziennej aktywności.

Dima jest „francuskim pieskiem” jeśli chodzi o smakołyki. Nie kupisz, go byle czym. Nie pogardzi natomiast pochwałami i uwagą skierowaną w jego kierunku.

To psi ideał. Delikatny, wrażliwy i bardzo pro ludzki. To taki rodzinny chłopak. Może zamieszkać w domu z dziećmi; posiada serce i delikatność Goldena.

Bywa też uparty, kiedy nie ma ochoty na spacer, to trudno jest na niego wpłynąć, by zmienił zdanie. Wówczas kładzie się na kanapie i nadstawia do smyrania. Delikatnie, ale stanowczo pokazuje, że nie! Teraz nie jest czas na spacer, teraz się miziamy 😃

Nasz przyjaciel kocha wodę. W upalne dni lubi moczyć dupkę w stawie, niczym hipopotam, wystawiając głowę na powierzchnię. W inne dni woli po prostu popływać. Należy to zaakceptować; w końcu on też znosi różne nasze zachcianki 😜

Jedyna bolączką naszego psiaka jest potworny strach przed wystrzałami. Boi się panicznie i szuka wsparcia w trudnych dla siebie momentach.

Dimuś posiada sierść wymagającą zabiegów pielęgnacyjnych. Ma tendencję do kołtunienia dlatego ważne jest regularne wyczesywanie i pielęgnacja sierści oraz wizyty u groomera.

Szukamy dla Dimy rodziny, która pokocha go bezgranicznie. Podaruje wsparcie i opiekę na resztę życia. Szukamy dla niego domu bez kotów i innych małych zwierząt natomiast dom z innym psim kompanem jest mile widziany, gdyż nasz przyjaciel nie ma problemu z dogadaniem się z innymi przedstawicielami swojego gatunku.
Byleby tylko psi kolega lubił chodzić tak szybko, jak Dimka.

Psiak jest zaczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

 

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl