+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Zula, Mokka i Beza.

Zula, Mokka i Beza.

 

Zula, Mokka i Beza. Sterylizacja/ Kastracja
Wiek:  10 tygodni Czip
Płeć:    3x suka Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: docelowa średnia Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Uwaga!!!! Będzie słodko 🧁🥰 🧁

Zula, Mokka i Beza.

Teraz zrobi się naprawdę słodko. Rodzeństwo idealne, wesołe, energiczne i bardzo, ale to bardzo przekochane szuka domu.

Mają prawie 10 tygodni i wielki apetyt na przygody, pięknie socjalizują się w domu tymczasowym i uczą się życia wśród ludzi. Załatwiają się na maty, opanowały naukę spania na kanapie i zabawy wszystkim, co wpadnie im w ząbki. Maluchy świetnie znoszą jazdę samochodem, zazwyczaj ucinając sobie drzemkę.

Skradły już nie jedno serce i mamy nadzieję, że Wasze też zabiją mocniej, kiedy je poznacie.

Oto i One

Beza- jej najrzadziej zdarzają się wpadki (z siusianiem poza matę). Jest bardzo mądrym pieskiem i szybko się uczy. Jest spokojna i łagodna, zachowuję się jak ich mama uspakajając jedną i drugą siostrę, kiedy zabawa wejdzie im za bardzo 😉 Rzadziej jest skłonna do szaleństw z nimi- woli towarzystwo człowieka i jest też dość lękliwa. Bardzo lubi się tulić i jak podpasuje jej jakaś osoba to jest jej bardzo wierna i nie odstępuję na krok, do reszty podchodzi z dystansem chyba, że ktoś ma jedzenie i skusi ją smacznym smakołykiem. Jest największa z nich wszystkich waży nieco ponad 5kg, robi najmniej szkód. To typowy kanapowiec od swojego legowiska czy podłogi, dużo bardziej woli wygodne miejsce blisko opiekuna. Świetnie odnajduje się w towarzystwie dzieci w przeciwieństwie do swoich sióstr nawet nie skubie igiełkami. Zachowuje się bardzo dojrzale i spokojnie.

Zula- największy łobuz, jakiego świat widział, zaczepia wszystko i wszystkich. Mop za każdym razem jest jej, często szczeka i jest głośna. Zawsze ma coś do powiedzenia i ma bardzo dużo energii. Nie lubi być na rękach i ogólnie podnoszona, za każdym razem musi się wtulić w jedną z sióstr jak idzie spać. Bardzo nie lubi być sama, jest drobna i najmniejsza z całej trójki. Waży 4kg, Na początku była dojść lękliwa i taka też jest w nowych miejscach, ale chwila moment się rozkręca. Uwielbia łapać za stopy, przy małych dzieciach trzeba uważać, bo podgryza i dobiera się do każdej zabawki. Na widok jedzenia zaczyna wariować, do innych psów podchodzi z zaciekawieniem i zachęca do zabawy.

Mokka- jest indywidualistką, trochę też ciamajdą 🙃 Wszystko jest jej obojętne, częściej zdarzają się jej wpadki. Jest bezproblemowa do zwierząt i dzieci, czasami wariuje, ale zazwyczaj śpi jak stawia jej się miskę to zanim zauważy, że jest pora jedzenia to miska już jest pusta 🤔. Waży 4,5kg, Uwielbia na rączki wtedy zupełnie się ”rozpływa”, ale nie za bardzo lubi się przytulać. Woli jednak gdzieś, tam się sama położyć, jest bardzo ciekawska, ale do wszystkiego podchodzi z obojętnością.

Każda z nich jest inna, każda wyjątkowa. Wszystkie razem tworzą wspaniałe słodkie stado. Godzinami można by obserwować ich zabawę, sen a nawet podejście do jedzenia.
Szukamy dla nich odpowiedzialnych rodzin, takich na całe życie. Opiekunów, u których będą częścią rodziny.

🏠Wraz z wesołą gromadką czekamy na ankiety adopcyjne.🏠

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl