+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Fifka

Fifka

 

Fifka Sterylizacja/ Kastracja
Wiek:  1,5 roku Czip
Płeć:    suka  Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: docelowa mała/średnia Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Jeśli szukacie psa przyjaciela, wesołego i zawsze skorego do zabawy to Fifka jest idealnym kandydatem.
Ma zaledwie 1, 5 roku i jeszcze pstro w głowie, ale wie, że blisko człowieka jest bezpiecznie, ciepło i miło. Ta mała kokietka bardzo zabiega o kontakt z opiekunem. Najbezpieczniej czuje się w bezpośrednim kontakcie z człowiekiem zarówno w domowym zaciszu jak i na spacerze-, co nie znaczy, że nie potrafi wypoczywać we własnym legowisku. Fifka jest cichutką dziewczynką, nie szczeka bez potrzeby i załatwia swoje potrzeby na dworze. Jeszcze troszeczkę boi się wielkiego miasta, ale dzielnie uczy się chodzić po schodach i spacerować w zatłoczonych uliczkach. Z każdym dniem czuje się coraz pewniej.
Sunia nie zwraca uwagi na koty, do dużych psiaków raczej podchodzi z rezerwą licząc na wsparcie opiekuna. Nie ma w niej cienia agresji. Sunia lubi dzieci i z pewnością odnalazłaby się w rodzinie, w której mogłaby do woli biegać, skakać i baraszkować z małymi człowiekami.

Fifka jest raczej małą/średnią sunią waży około 10 kg i została już zaszczepiona, odrobaczona, odpchlona zaczipowana a także wysterylizowana.

Nasza mała dzielna dziewczynka, została znaleziona w rowie na drodze do Mławy, człowiek już raz ją zawiódł, ale Ona nigdy nie straciła wiary.
Razem z wesołą Fifką czekamy na ankiety adopcyjne. Taka wspaniała psia dziewczynka powinna szybko znaleźć swoją mięciutką kanapę i miejsce na ziemi blisko ukochanych człowieków.

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl