+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Fretka

Fretka

Imię: Fretka  Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 3 lata Czip
Płeć: suka   Szczepienia
Rasa: mieszaniec   Akceptuje dzieci
Wielkość: średnia   Akceptuje psy
Aktywność: duża/średnia   Akceptuje koty

 

 

Kategoria:

Opis

FRETKA

Małymi krokami w stronę lepszego życia.
Tak właśnie kroczy nasza strachliwa sunia.

Kiedy poznaliśmy ją osobiście nie mieliśmy pojęcia jak wiele czasu upłynie zanim znów zaufa człowiekowi. Dziś już wiemy, że potrzebuje cierpliwego i spokojnego opiekuna. Choć jej serce pięknie rozkwitło w domu tymczasowym, to nadal jest psem lękowym. Boi się bardziej mężczyzn niż kobiet. Smaczki pomagają przełamać pierwsze lody w kontakcie z nowo poznanymi osobami ( głównie kobietami, mężczyznom nadal nie ufa)

Aż strach pomyśleć, przez co musiała przejść w poprzednim życiu. Fretka boi się miejskiego gwaru, przeraża ją ruch uliczny i duże skupiska ludzi. Zdecydowanie lepiej czułaby się w domu na obrzeżach miasta, gdzieś nieopodal lasu czy terenów zielonych. Jest coraz bardziej ciekawa świata, ale nadal trzyma dystans. Fretka nie potrafi jeszcze nawiązać relacji z nowo poznanymi psami. Nie potrafi się bawić, nie rozumie, o co chodzi w typowych psich zaczepkach. Raczej obszczekuje i chce „bronić” przybranego brata przed innymi psami. Mamy ogromną nadzieję, że już niebawem sama dołączy do zabawy i będzie czerpać radość z życia jak na psiego przyjaciela przystało.

Sunia pięknie potrafi chodzić na smyczy, nie ciągnie i nie szarpie. Schody ładnie opanowane a kanapa w domu to najwygodniejsze miejsce na ziemi.

Idealnie odnalazła się jako psia modelka na sesji zdjęciowej. To urodzona gwiazda Internetu 😀
Okazało się, że Fretka to typ kanapowca. Swoją tymczasową opiekunkę obdarzyła niezwykłym uczuciem. Potrafi się cieszyć na jej widok za każdym razem jak na nią spojrzy. Lubi głaskanie i drapanie, grzecznie znosi też czesanie. Pozostawiona w domu nie stwarza problemów.

Fretka dogaduje się z kotami!!!

Kochani szukamy domu dla naszej kochanej suni, ona potrzebuje dużo miłości, spokoju i stabilizacji. Potrzebuje również czuć się kochana i wspierana. Najlepiej, aby swoje miejsce na ziemi znalazła z dala od centrum miasta. Może domek na brzeżach lub osiedle gdzieś przy lesie?

Sunia potrzebuje czasu, aby zaufać nowemu człowiekowi. Jesteśmy pewni, że jak już trafi na swoją drugą połowę pokocha ją na zawsze.

Sunia ma około 3 lat. Waży 13 kg, jest więc psim średniaczkiem o łagodnym usposobieniu. Została zaszczepiona, zaczipowana, odpchlona i odrobaczona. Posiada również bliznę po przebytej sterylizacji.

 

 

 

 

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość