+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Funia

Funia

 

Funia   Sterylizacja/ Kastracja
Wiek:  17  lat Czip
Płeć:    suka   Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: docelowa średni Akceptuje psy
Aktywność: średnia Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Podaruj godną starość psiej seniorce.
Funia

Najpiękniejsze lata swojego życia ma już za sobą. Teraz walczymy o godną starość i wygodne posłanie na resztę życia.

Funia ma (UWAGA !) około 17 lat. Pomimo tak poczciwego wieku wciąż ma wielki apetyt na życie.
Kiedy trafiła do jednego z naszych domów tymczasowych bała się wszystkiego i tu z pomocą przyszedł psiak rezydent, za którym sunia odważnie kroczy. Nasza poczciwa Funia potrzebuje czasu, aby poznać i zaufać nowym opiekunom, jest niezwykle spokojna i pozbawiona agresji czysty strach powoduje, że potrzebuje trochę przestrzeni. Samo podpięcie na smycz czy podejście do niej na bliską odległość wymaga cierpliwości, ale jest jak najbardziej możliwe. Na spacerze pięknie chodzi na smyczy zwłaszcza, jeśli towarzyszy jej psi przyjaciel. Pozostawiona w domku przesypia czas nieobecności opiekuna, nie niszczy nie szczeka nie brudzi. Sunia jest pozbawiona jakiejkolwiek agresji, nawet próbuje zaczepiać do zabawy swojego psiego przyjaciela. Z kotem rezydentem również utrzymuje pozytywne stosunki, aczkolwiek obce koty na dzielnicy chętnie pogoni.
Aż żal nam ściska serca, że nie poznaliśmy jej wiele lat wcześniej. Tyle życia zmarnowała wciśnięta w kąt schroniskowej klatki niezauważana przez świat. Jej ścieżka bezdomności wiodła przez schronisko w Wojtyszkach aż po schronisko w Węgrowie.
Dziś ma okazję spać w cieplutkim domku na własnym posłaniu. Ma też okazję poznać ciepło ludzkich rąk, do których powoli się przekonuje. Tymczasowa opiekunka potwierdza, że nasza seniorka musiała kiedyś mieszkać w domu. Doskonale wie do czego służy kanapa, niestety od tego czasu musiało wydarzyć się w jej życiu coś, co uwalnia w niej strach i nie pozwala zaufać od pierwszego kontaktu.

Szukamy cierpliwego, spokojnego człowieka u boku, którego ta wspaniała starsza psia dama będzie mogła spokojnie spędzić resztę życia. Wspaniale byłoby, aby w domu był również zrównoważony psi towarzysz. Sunia idealnie odnajdzie się zarówno w mieszkaniu jak i w domku z ogródkiem waży zaledwie 13 kilogramów.
Funia po przyjęciu pod skrzydła Paki dla Zwierzaka otrzymała pełną diagnostykę weterynaryjną . Rozpadający się na szyi guz z elementami martwicy został usunięty. Rana goi się bardzo ładnie, nasza dzielna pacjentka pozwala na zabiegi higieniczne bez problemu.
Nie tracimy nadziei na znalezienie domu dla Funi… tak niewiele czasu jej zostało. Sunia zostanie wydana tylko do rodziny w pełni świadomej adopcji psiego seniora.

 

 

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl