+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Gerard

Gerard

 

Gerard Sterylizacja
Wiek: 2 lat Czip
Płeć: pies Szczepienia
Rasa: mieszaniec  Akceptuje dzieci
Wielkość: duży  Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Drugiego tak pozytywnego zwierzaka próżno szukać. To wcielenie pogody ducha i radości życia, która emanuje z niego nieustannie i niezależnie od okoliczności. Człowieka kocha miłością wariacką.
Ale nie zawsze jego życie było takie kolorowe. Chłopak został znaleziony pod mostem, dosłownie przymarzał do ziemi, ponieważ nie miał możliwości się ruszyć. Urazy ortopedyczne (zerwane więzadła), kilka operacji, rehabilitacja. Zapalenie opon mózgowych, dolegliwości jelitowe, krwista biegunka. Judytowskie Anioły postawiły chłopaka na nogi. Dziś Gerard szuka swojego szczęścia nad morzem. W jednym z domów tymczasowych uczy się żyć w mieście i czerpie radość z obecności człowieka. Opiekunowi oddaje całe swoje serce i zawierza mu bez granicznie. Z psami dogaduje się według sympatii, bywa różnie… Nie akceptuje kotów dla niego centrum świata jest człowiek. Jest dobrze wychowanym psem. Pięknie chodzi na smyczy, zachowuje czystość. To uroczy, ciekawski, cudowny towarzysz.

W domu tymczasowym pięknie przesypia noc, przed spaniem lubi wszamać małe co nieco. Nawet leki łyka jak tik taki. Jest wręcz bezproblemowy w obsłudze.
Chłopak jest bardzo inteligentny i szybko się uczy, choć na pierwszy rzut oka wygląda jak nieporadny głupiutki misio.
Opanował już naukę czekania na wycieranie łapek po spacerze, ładnie daje zakładać szelki, czasem coś wszamie niespostrzeżenie, ale pozwala wyjąć sobie z pysia wszystko co tak chętnie tam zmagazynował.
Chłopak ma zaledwie 2 lata, jest wykastrowany, zaszczepiony i gotowy wyruszyć do nowego domu.

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 PRZEKAŻ NAM 1% SWOJEGO PODATKU.
Wpisz w zeznanie podatkowe KRS0000672078
Twój 1% to ich lepsze życie ❤️