+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Haczi

Haczi

 

Haczi Sterylizacja/ kastracja
Wiek: 8 lat Czip
Płeć: pies Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: duża Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Widzicie go? To naprawdę Siberian Husky. Przepiękny pies, który poszukuje odpowiedzialnego domu. I chociaż doskonale wie, do czego służy kanapa to potrzebuje solidnego przewodnika.

Znak szczególny – oczko, na które nie widzi. Ale w niczym mu to nie przeszkadza.

A w domu, i owszem, aniołek. Nie sprawia żadnych kłopotów. Załatwia się bez problemu na zewnątrz, w domu nic nie niszczy a zostaje sam na kilka godzin. Perfekcyjnie wchodzi na kanapę i zostawia dość sporo sierści. Uwielbia się przytulać….

Jest trochę fajtłapą, nie rozumie swojej wielkości i siły, jaką posiada, ale nigdy intencjonalnie nie zrobił komuś krzywdy. Uwielbia głaskanko (a kto nie lubi…) I obecność opiekunów, najlepiej jak leży tuż obok Ciebie albo, chociaż ma okazje zerkać kontrolnie czy dalej przy nim jesteś.

Haczi uwielbia spacery i jazdę samochodem. Wie, że w momencie odpalenia silnika jedzie na wycieczkę. Zaliczył już urlop w górach oraz spacerki po plaży.

Jak na huskyego przystało ma dużo energii i potrzebuje sporo ruchu. Wiele pracy przed nim, bo nie rozumie jeszcze komend, nie do końca ogarnia chodzenie na smyczy. A to jednak góra mięśni. Kudłata góra. I ta góra musi się jeszcze nauczyć kontaktów między psich, bo na razie nie chce się zaprzyjaźniać.

Poza tym nie wydaje żadnych dźwięków, poza mruczeniem, gdy miziasz go po brzuszku.

Dla naszego Hacziego szukamy domu, który zna rasę i wie jak należy prowadzić takiego wyjątkowego psa. Konsekwentna praca przed Wami a to czyni cuda. Najlepiej bez innych zwierząt, ale Haczi wystarczy chyba za kilka, prawda?

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 PRZEKAŻ NAM 1% SWOJEGO PODATKU.
Wpisz w zeznanie podatkowe KRS0000672078
Twój 1% to ich lepsze życie ❤️