+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Jeżynka

Jeżynka

Imię: Jeżynka  Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 11-12 lat   Czip
Płeć: suka   Szczepienia
Rasa: mieszaniec   Akceptuje dzieci
Wielkość: mała   Akceptuje psy
Aktywność: średnia   Akceptuje koty

 

 

Kategoria:

Opis

JEŻYNKA

Jeżynka w schronisku spędziła 10 lat, całe swoje Jeżynkowe życie… Trafiła tam jeszcze jak była małym szczeniakiem, a wyszła dopiero teraz, będąc dorosłym psem w średnim wieku….
Przez całe jej życie nikt jej nie głaskał, nie przytulał nie dawał smaczków…Pomimo, że spędziła tyle lat za kratkami nie straciła wiary w człowieka. Podąża za swoją tymczasową opiekunką, uwielbia być głaskana i zaczyna podchodzić powoli na przytulasy. Próbuje nadrobić czas który straciła za kratami schroniska…
Jeżynka pierwszy raz w życiu ma własną miskę, własne posłanie, śpi w cieplutkim mieszkaniu i nie musi codziennie czuwać i pilnować własnej skóry. Nikt jej nie atakuje, nie gryzie, nie rani… To wszystko jest dla niej jeszcze obce, bo skąd ma wiedzieć że życie nie polega na codziennej walce o przetrwanie. Ona nie wie, że może być inaczej, że życie może być szczęśliwe i pełne codziennej radości.
Jeżynka potrafi pięknie podróżować samochodem i nauczyła się już chodzić po schodach. Na inne psy nie reaguje, a w domu tymczasowym mieszka z kotem. Nauka czystości idzie całkiem nieźle, jeszcze pracujemy nad wytrzymywaniem do rana. Jest straszną chudziną, ale ma apetyt więc pracujemy również nad masą bo rzeźba już jest 🙂
Jest łagodna, delikatna i wymaga cierpliwego i spokojnego opiekuna, który pokaże jej że życie może być zupełnie inne. Jeżynka ma smutne oczy niekochanego psa, a ogonek merda jej jeszcze bardzo nieśmiało. Pomimo całej krzywdy jaką jej wyrządził człowiek, ona patrzy na niego z nadzieją, że to wszystko to nie jest tylko sen.

 

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość

,