+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Kajek

Kajek

 

 

Kajek Sterylizacja/ Kastracja
Wiek:  5 lat Czip
Płeć:    pies  Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: docelowa średni Akceptuje psy
Aktywność: śerdnia Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Kajek poznał psie piekło w Radysach, dziś jest królem mięciutkiego posłania.

 

Był jednym z wielu psów uratowanych z Radys. Swoją drogę do wolności rozpoczął od Judytowa, gdzie ponad rok nabierał zaufania do ludzi. Początki były bardzo trudne. Bał się wystawić nosek z budy i drżał na każdy kontakt z człowiekiem. Dzięki wspaniałym opiekunom udało się odrobinę przekonać naszego Kajka do człowieka. Tak troszeczkę, tak na tyle, aby mógł ruszyć w dalszą drogę.

Kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy naszego małego bohatera w drzwiach domu tymczasowego Paki, wiedzieliśmy już, że nie taki ten strach straszny, aby nie dało się go opanować. Opiekunka z Judytowa, która przetransportowała psa, nie kryła wzruszenia.

Kajek rozpoczął kolejny etap swojego życia. Zamiast kojca z budą otrzymał dom, ( choć tylko tymczasowy), w którym będzie miał szansę pokazać jak wspaniałym jest psem.
I tak się właśnie stało ….

Kajek przez ostatni rok dzielił kojec z psim kolegą, od którego niemalże zaczął się uzależniać, dlatego właśnie dom tymczasowy Paki został tak dobrany, aby miał wsparcie psiej koleżanki, suni, która doskonale wie jak znaleźć drogę do ludzkiego serca i bardzo to wykorzystuje. Mamy nadzieję, a nawet jesteśmy pewni, że dzięki jej odwadze nasz Kajek również z merdającym ogonem będzie pokonywał swoje lęki.

A jak sobie radzi w tym domowym zaciszu ? IDEALNIE!

Już od samego początku wiedzieliśmy, że za smaczki można kupić jego bliskość. Udało się go zaprosić do domu. Po chwili zwiedzania poczuł się jak u siebie.

Kajek potrzebuje cierpliwego opiekuna, nadal boi się gwałtownych ruchów i głośnych odgłosów.
Pozostawiony w domu nie niszczy i zachowuje czystość.
Mały ogonek merda już na widok opiekunki wracającej z pracy, ale samo podpięcie na smycz jeszcze trochę go przerasta. Na szczęście głaskaniem można go przekonać do wszystkiego.

Z Nelą, psią rezydentką dzielą nawet posłanie, są dla siebie prawdziwym wsparciem.
Na spacerach jednak Kajek potrafi zawarczeć na młode natarczywe psy. Przydomowy ogródek traktuje jak swoją twierdzę, więc pilnuje przed intruzami szczekaniem.

Koty…, co do kotów, to lubi je pogonić. W domu tymczasowym ma okazję przybywać z dwoma cwaniakami, którzy wykazują się większym sprytem od niego i doskonale sobie z nim radzą.

Kajek ma zaledwie 5 lat, posiada komplet szczepień, jest również wykastrowany i zaczipowany.
Szukamy spokojnego domu, w którym nasz psi przyjaciel poczuje się bezpiecznie i otrzyma potrzebne wsparcie ze strony człowieka.

Kajek z całą pewnością odwdzięczy się uśmiechem, merdającym ogonkiem i futerkiem do głaskania.

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl