+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Kąsek

Kąsek

 

Kąsek Sterylizacja/ kastracja
Wiek: ok roku Czip
Płeć: pies Szczepienia
Rasa: mieszaniec  Akceptuje dzieci
Wielkość: duży  Akceptuje psy
Aktywność: średnia Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

W małym ciele, wielki duch. Taki jest właśnie Kąsek. Bardzo aktywny psiak w rozmiarze S. Znaczy proszę go źle nie zrozumieć bo w sumie to kawał chłopa z niego jest. Całe 6kg żywej wagi.

Kąsek uwielbia zabawy i długie spacerki na lince, na których może wąchać, eksplorować i biegać. Jak na młodzieńca przystało, energii w nim jest mnóstwo. Czasem trzeba ją jednak okiełznać bo potrafi się szybko nakręcić. Nie boi się rowerów, aut, ani ogólnego zgiełku miasta. W aucie jeździ w transporterze i jest w nim bardzo grzeczny.

Bez problemu zachowuje czystość, zostaje w domu i nie sprawia większych problemów. Mieszka z dwoma innymi psiakami, których zaczepia cały czas do zabawy. Czasem mają go dosyć i szukają gdzie tam się u niego wyciąga te baterię, aby na chwilę odpocząć.

Pomimo swojego pozytywnego usposobienia, Kąsek z początku jest bardzo nieśmiały do obcych. Potrzebuję kilka dni na poznanie opiekuna i stwierdzenie czy faktycznie nic mu nie grozi. Taki rozsądny i rozważny z niego młodzieniec.
Kąsek potrzebuje aktywnej rodziny, która spełni jego potrzeby i pomoże mu w ułożeniu jego wariackiego charakteru. Jak najbardziej toleruje dzieci, ale te starsze.
Czekamy na nową rodzinkę dla uroczego Kąska.

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 PRZEKAŻ NAM 1% SWOJEGO PODATKU.
Wpisz w zeznanie podatkowe KRS0000672078
Twój 1% to ich lepsze życie ❤️