+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Kejt

Kejt

 

Kejt Sterylizacja/ kastracja
Wiek: 6 lat Czip
Płeć: suka Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: mała  Akceptuje psy
Aktywność: średnia Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Kejt – malutka sunia z wielkimi uszami
Status: do adopcji

Kejt została znaleziona na odludziu wraz ze szczeniakami. One już odchowane, znalazły nowe domy. Teraz czas na mamusię, aby w końcu odnalazła swoje miejsce na ziemi blisko ukochanego człowieka.
Ciotki mówią jej, że ma duże uszy, aby dobrze słyszeć. A słuch ma dobry, i dlatego czasem stresuje się gwałtownymi ruchami czy nagłymi i głośnymi dźwiękami.

Kejt to przecudowna i urocza suczka tylko potrzebuje ułożonego i spokojnego opiekuna, który będzie potrafił ja uspokoić w razie potrzeby i pokaże, co i jak. Nie ma w sobie w ogóle agresji, za to ma bardzo dużo emocji w tej swojej malej główce, które wymagają uporządkowania.
Jest raczej ufna do nowych osób, ale trochę szczekliwa. Jak kogoś pozna jest przekochana, rozdaje buziaczki i chce być blisko opiekuna.

Na smyczy troszkę ciągnie, ale mieszka w centrum i przytłacza ją to jeszcze, na spokojniejszych terenach się uspokaja. Jednak trzeba ją pochwalić, że robi ogro
mne postępy.

Do innych psów jest okej, trochę zaczepna, lubi się bawić, ale odpuszcza, gdy nie widzi zainteresowania. Uwielbia się bawić zabawkami wszelkiego rodzaju. Można szaleć na zooplusie 🙂
Jazdę samochodem znosi dobrze. Czasem jest troszkę przestraszona, bo po prostu nie wie gdzie jedzie. Pięknie zachowuje czystość w mieszkaniu.

Ze stresu/emocji wylizuje sobie ogon, trzeba uważać i ją uspokajać.

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 PRZEKAŻ NAM 1% SWOJEGO PODATKU.
Wpisz w zeznanie podatkowe KRS0000672078
Twój 1% to ich lepsze życie ❤️