+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Koda

Koda

Imię: Koda Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 5,5 miesiąca Czip
Płeć: suka   Szczepienia
Rasa: mieszaniec   Akceptuje dzieci
Wielkość: średnia   Akceptuje psy
Aktywność: duża   Akceptuje koty

 

 

Kategoria:

Opis

KODA

Radość ma wypisaną na pysiu, a wielkie uszy jak radary odbierają nawet KODOwane programy.

W zasadzie to jeszcze psie dziecko, wesołe i pełne szalonych pomysłów. Nigdy nie brakuje jej energii na zabawę i przytulasy. Kocha długie spacery, po których wtula się w ramię opiekuna i zasypia w poczuciu bezpieczeństwa. Za swoimi ludźmi chodzi krok w krok.
Ta piękna psina kocha wszystkich i wszystko. Ma zaledwie pięć i pół miesiąca i całe życie przed sobą. Swoje potrzeby załatwia na podwórku z malutkimi jeszcze wpadkami, ( ale tylko na macie). Jak na psie dziecko przystało czasem coś podgryzie, czasem coś nabroi. Sunia jest bardzo inteligentną bestią, szybko się uczy i z pewnością w genach wraz z wyglądem odziedziczyła mądrość owczarka. Zna już podstawowe komendy i chętnie uczy się nowych.

Na spacerze opanowała już chodzenie na smyczy, czasem tylko ciekawość poznawcza bierze górę i sunia wyrywa do psów, aby się przywitać i pobawić. Większość psów akceptuje pod warunkiem, że te razem z nią oddadzą się zabawie i gonitwom. Jeśli napotka na swojej drodze miej entuzjastycznie nastawionego do szaleństw kompana potrafi go obszczekać.

Koda kocha ludzi a dzieci wręcz uwielbia, czasem tylko należy zachować ostrożność, ponieważ z radości skacze, aby się przywitać. Sunia waży obecnie 17 kg w przyszłości będzie średnim owczarkowatym psiakiem.

Ulubioną zabawą Kody jest aportowanie, kocha również mizianie po brzuszku i smaczne jedzenie. Jeśli podarujesz jej choćby odrobinę miłości, Ona odda Ci jej potrojoną wartość.

 

 

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość