+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Kufel

Kufel

Imię: Kufel Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 5 lat Czip
Płeć: pies   Szczepienia
Rasa: mieszaniec   Akceptuje dzieci
Wielkość: mały   Akceptuje psy
Aktywność: duża/średnia   Akceptuje koty

 

 

Kategoria:

Opis

 

Kufelek jest jednym z piątki psów, które po śmierci właściciela zostały całkiem same. Całe swoje życie mieszkały na wsi. Miały dużo szczęścia, ponieważ właściciel je kochał, nie zaznały łańcucha ani głodu. Biegały luzem na posesji. Kufel i reszta jego rodziny znalazły schronienie w domach tymczasowych na terenie trójmiasta.

Dziś dzielnie stawiają pierwsze kroki w wielkim mieście. Pod czujnym okiem tymczasowych opiekunów uczą się życia w domu wśród ludzi. Pierwsze kroki po schodach, pierwsze odgłosy miasta i spacer na dziwnej lince, której do tej pory nie znały. Wszystko jest dla nich nowe i dziwne. Każdego dnia pokonują swój strach wkraczając w lepsze życie. Każe postępy bardzo nas cieszą i są dla nas ogromnym sukcesem.
Kufel ma około 5 lat, początkowo miał problemy z jedzeniem psiej karmy- prawdopodobnie wcześniej jadał to, co zostało ze stołu właściciela. Jest bardzo przyjaznym i ciekawskim psem. Pięknie przyswoił już spacer na smyczy, ale w sytuacjach stresujących nadal szuka wsparcia w opiekunie. W miejskim parku dużo odważniej stawia swoje kroki. Kufel z rezerwą podchodzi do nowo poznanych psów. Zdecydowanie bardziej otwarty jest przy małych psiakach, duże i średnie wywołują w nim jeszcze niepokój. Mamy nadzieję, że odpowiednia socjalizacja pozwoli mu nabrać pewności siebie również w kontaktach z psimi kolegami.
Kufel bardzo przywiązał się do swoich tymczasowych opiekunów i nie odstępuje ich na krok. Powoli uczy się zostawać sam w domu.
Jest malutkim psiakiem, Idealnie odnajdzie się zarówno w mieszkaniu w bloku jak i w domu z ogrodem. Mamy nadzieję, że szybko skradnie serce rodzinie, która pokocha go na zawsze.

Kufel został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany jak również zaszczepiony.

 

 

 

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość