+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Milka i Wedel

Milka i Wedel

 

Milka i Wedel Sterylizacja/ Kastracja
Wiek:  3 miesiące Czip
Płeć:     suka i pies Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: docelowa średnia Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

MILKA I WEDEL
(czyli dziennik z pola walki)

Milka- MA DOM ❤️

Wedel – szuka domu

 

Opis inny niż wszystkie… z humorem o tymczasowaniu szczeniąt 😉

„Po dłuższym czasie znów zagościły u mnie tymczasiaki. Milka i Wedel, czarne słodkości z odrobiną chilli.
Oczywiście jak zawsze przypadkiem ;P. Mi trza fejsa odłączyć, bo zawsze „coś” wynajdę. Patrzę na podesłany link, uffff tylko 2, to tym razem będzie spokojniej. Było, ale tylko 2 dni…. Te dwie czekoladki wyjątkowo szybko zasymilowały się z resztą stadka, co oznacza, że zaczyna być przewaga chilli w czekoladzie.

Zaczęło się od eksmisji z sypialni. Płacz i rozpacz w kratkę. Do ich płaczu dołączył Junior i Harley ( psy rezydenci). Razem będzie głośniej to może otworzy…. No nie otworzyła. NIE!!!!???? No to bardzo proszę!!!!Zasramy calutki korytarz!!!!
Cud, że się na drugą stronę nie wysrajtały. Ile gófienka mogą mieć w sobie czekoladki? Spieszę donieść, iż OLBRZYMIĄ ILOŚĆ!!!!

Rano szczęście ogromne, (moje znacznie mniejsze). Było SGWG, czyli szkoła główna wywozu gówna. NIE MYLIĆ z SGGW!!!!!

W ciągu dnia dały popis fantazji dziecięcych. Najpierw Wedel wsadził łeb pomiędzy pręty kojca, taki ładny hamerykański, nigdy nieużywany. No i wuj…. Utknął. Ja utknęłam jak miałam 2 lata. Uszy mi przeszkadzały. Wedel darł się na całą wieś, wszystkie sąsiedzkie psy wspierały. Tylko czekać aż na Straż Gminną sąsiadka nadgorliwa zadzwoni i inne TOZY mnie najadą. Uffff obyło się bez ciężkich narzędzi.

W domu czasem dwunożni musza zająć się pracą, czytaj: rozbieramy piec, bo zima za pasem. My w piwnicy, mafia na chacie… Wpadam na górę i co widzę? Milka radośnie bryka po stole, kradnie kiszonego ogórka, a Wedel vel Kuba Rozpruwacz biega z nożem (oczywiście plastikowym ;P ) w paszczy. Pewnie ogórka chciał odbić….

Wedel facet uległy, nielubiący konfliktów taka mała pierdołka.
Milka…. To dopiero chili w czekoladzie. Codziennie warstwa czekolady cieńsza.
Babka zazdrośnica, rozdarta jak stare gacie. Skoczna, uznaje równość gatunków tj. jak kot może po stole- to czemu ja nie? Pilnuje matki, jej kapci i kabli. Biednego Wedla traktuje jak worek treningowy.

Oboje są niezwykle pomocni w codziennym życiu. Tu zabiorą miotłę, na górze kuwetę rozniosą w pył, pranie pomogą zebrać, które wcześniej roznieśli po całym terenie. Niektóre skarpety wciąż pozostają nieodnalezione.

Można czasem się wkurzać, planować tortury lepsze niż w Guantanamo, ale finalnie nie ma nic lepszego niż patrzenie jak z wystraszonych kulek oboje zmieniają się w wesołe psiaki. Nawet kosztem niewielkich zniszczeń. „

– Szczęśliwy dom tymczasowy

A nasze maluchy czekają na ankiety adopcyjne z niecierpliwością nie mniejszą niż ich opiekunowie.

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl