+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Misiek

Misiek

 

Misiek Sterylizacja/ kastracja
Wiek: 13 lat Czip
Płeć: pies Szczepienia
Rasa: mieszaniec  Akceptuje dzieci
Wielkość: duży  Akceptuje psy
Aktywność: średnia Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Jestem Misiek. Pies widmo. Pies bez szans. Czarny, spory, po przejściach. Nikt go nie chciał przez długi czas bo na co komu taki pies. Waży ok. 30 kg i płynie w nim spora domieszka krwi owczarków – czy to go przekreśla? Przeżył piekło Radys, dostał drugą szansę od życia. Czas pokazać mu, że życie może być zupełnie inne niż znał do tej pory.

Misiek człowieka kocha całym sercem. Że jest lojalny, oddany i wierny. Nikogo nie obchodzi, że chętnie i szybko się uczy, że każdego dnia marzy o wspólnej aktywności z opiekunem. Nie przejawia agresji ani do obcych ludzi ani do innych zwierząt.
Tak, to prawda że nie ze wszystkimi psami mu po drodze, ale przecież ludzie też nie wszystkich lubią. To normalne. Nie jest kluską, tylko psem z charakterem.. Taka już jego natura. Ale przecież nie należy do agresorów i jasno się komunikuje.

Misiek łaknie bliskości człowieka. Tak bardzo za nią tęskni. Marzy o domu w którym są ludzie potrafiący ofiarować mu mądrą miłość i konsekwencję, która dla niego będzie czymś pięknym. Kocha ludzi, cały czas stara się być gdzieś blisko i uwielbia być głaskany i przytulany. Wręcz „zaczepia” człowieka tylko żeby go miziać.
Bez problemu zostaje sam w domu i jest bardzo grzeczny. Ogólnie jest bardzo spokojnym psem, nic nie niszczy w domu i nie szczeka. Bardzo dobrze zachowuje czystość w domu. Załatwia się tylko na dworze. Kocha ruch i wysiłek umysłowy.

Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Nie ciągnie, słucha się i reaguje na wołanie.
Jest bardzo posłuszny i bardzo szybko się uczy; reaguje na „nie wolno” i wystarczy raz zwrócić uwagę i od razu grzecznie odchodzi. Trochę boi się gwałtownych ruchów w jego kierunku.

Ale gdzieś w sercu wciąż tli mi się w nim wspomnienie domu. I bardzo, bardzo chciałby go mieć. Na resztę jego psiego życia. Wciąż mamy nadzieję, że to się ziści.

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 PRZEKAŻ NAM 1% SWOJEGO PODATKU.
Wpisz w zeznanie podatkowe KRS0000672078
Twój 1% to ich lepsze życie ❤️