+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Drops

Drops

 

Drops Sterylizacja/ Kastracja
Wiek:  ok 2 lat Czip
Płeć: pies  Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: docelowa mała/średnia Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Drops jest małym, bezproblemowym i wesołym psiakiem. Jego historia jest tak niewiarygodna, że aż mało realna bo pies nadal kocha człowieka i patrzy na niego z ogromną ufnością.

Drops został wyrzucony z auta w pod Bydgoszczą gdzieś w marcu. Na początku biegał za samochodami i nie chciał opuścić miejsca w którym koczował i czekał na swojego pana. Po jakimś czasie zrezygnował i zaczął szukać jedzenia i schronienia. I tak tułał się przez te kilka miesięcy po okolicznych wioskach. Ludzie go dokarmiali i wszyscy się do niego przyzwyczaili że po prostu jest.

Jakiś tydzień temu zaczął się kręcić w okolicach straży pożarnej. Strażacy go dokarmiali, głaskali i mieli na niego oko. Jednak to nie był dom ani miejsce dla takiego malucha. Powiadomiono nas o zaistniałej sytuacji i dwa dni później Dropsik trafił do domu tymczasowego w Gdańsku.

Jest turbo grzeczny, nie niszczy, nie szczeka, pięknie komunikuje potrzeby, uwielbia spać na fotelu, być głaskany i coś ma nie tak z ogonkiem chyba bo nie przestaje nim merdać. 😉

Na spacerkach eksploruje bo jest bardzo ciekawski, ale nie ciągnie na smyczy. Do innych psów totalnie neutralny a na suczki włącza mu się merdanie tym puchatym ogonem.

W domu tymczasowym mieszka z dwoma kotami. Z jednym ma sztamę, a z drugim zwadę.. pracujemy nad równowagą w tym stadzie.
Do każdego człowieka się cieszy i podbiega na mizianie. To samo do dzieci. On po prostu kocha towarzystwo człowieka.

Dropsik jest zaczipowany i zaszczepiony oraz umówiony na zabieg kastracji. Jest gotowy do adopcji ale przyszli opiekunowie będą musieli z nim pojechać na umówiony już zabieg, na nasz koszt oczywiście.

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl