+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Morus

Morus

 

Morus Sterylizacja/ Kastracja
Wiek:  ok 5 lat Czip
Płeć: pies  Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: docelowa mała/średnia Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Morusek jest dużym pieskiem i waży 25 kg. W serduchu ma jednak nieokrzesanego szczeniaka. Nic tylko by się bawił, tulił i biegał. Jest silnym i aktywnym psiakiem, leczy w pierwszym kontakcie jest dość nieufny. Nie podoba mi się też zbytnio głaskanie nad ogonkiem. Boi się gwałtownych ruchów.

Podejrzewamy, że Morus nie miał łatwego życia. Wszystkie oznaki wskazują, że był kiedyś bity. Pomimo tej krzywdy jest bardzo pogodnym psem, który mocno stara się o atencję opiekuna. Dzieci bardzo się boi, ale jak maluch jest dla niego delikatny to zaczyna się cieszyć. Boi się hałasów i podniesionego głosu. Po prostu ceni sobie delikatne i spokojne podejście.
Na pewno miał kiedyś dom, zna podstawowe komendy (siad, daj łapę, leżeć), trzyma czystość, nie niszczy i sygnalizuje potrzeby. Sam się ich nie nauczył.

Jest bardzo inteligentny i chętnie pracuje z opiekunem. Tak wymaga pracy, gdyż ktoś musi okiełznać jego zabawowy temperament. Podczas zabawy bardzo szybko się ekscytuje. On nie zdaje sobie sprawy że jest duży.
W domu tymczasowym mieszka z trzema pieskami i kotkami i jest o nich strasznie zazdrosny (jak się głaszczę inne pieski to on zawsze musi się wtrynić pod rękę bo on też chce być miziany), ale nie okazuje agresji.
Na spacerach ładnie chodzi na smyczy, przy nodze. Jak zobaczy innego psa to szczeka i trochę ciągnie, jednak nie do wszystkich psów. To tak jak z ludźmi, nie musimy kochać wszystkich dookoła 😉

Szukamy dla niego aktywnych opiekunów, którzy będą z nim odbywać długie spacery i zabierać na wycieczki. Preferowany dom bez dzieci ze względu na jego dynamikę.

Jest wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony, zaczpipowany i gotowy na największą podróż swojego życia – po nowy dom.

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl