+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Nela

Nela

 

Nela Sterylizacja/ Kastracja
Wiek:  5 lat Czip
Płeć:    suka  Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: średnia Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Nela zauroczyła nas kompletnie.

Nela jest niezwykłą sunią o nieziemskiej urodzie. Piękna i mądra a do tego przyjazna sunia- szuka swojego szczęścia i miłości.
Obecnie grzeje swoją śliczną dupkę w jednym z domów tymczasowych Paka dla Zwierzaka, ale mamy nadzieję, że już niebawem posypie się lawina ankiet adopcyjnych i wydamy ją w najwspanialsze ludzkie ręce na świecie.
Sunia pięknie zachowuje czystość w domu podczas nieobecności opiekuna. Jest bardzo czujna i reaguje na każdy głośniejszy odgłos za drzwiami czy na ulicy. Koty nie wzbudzają w niej większego zainteresowania, więc z powodzeniem może dołączyć kocich domowników. Nie jest też łasa na przysmaki, prawdopodobnie nigdy wcześniej ich nie jadła. Suchą karmę zjada za to bardzo ładnie i spokojnie- nie wybrzydza.
Przyda jej się dużo spacerów i aktywne życie 😀

Nela potrzebuje człowiek, który zapewni jej poczucie bezpieczeństwa, przytuli, kiedy będzie tego potrzebowała i pobiega po lesie, bo przecież ruch to zdrowie a Nela dobrze wie, że o nie też trzeba dbać.

Całe swoje dotychczasowe życie spędziła na działkach bez odpowiedniej opieki weterynaryjnej, bez miłości i wsparcia. Była nikomu nie potrzebna, teraz otrzymała wszystko na co zasługuje każde stworzenie. Nela została przebadana weterynaryjnie, została zaszczepiona, zaczipowana i już niebawem zostanie także umówiona na sterylizację.

Nela ma 5 lat i jest psim średniaczkiem 😊.

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl