+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Nela i Milan

Nela i Milan

Nela i Milan Sterylizacja/ Kastracja
Wiek:  3 miesiące Czip
Płeć:    1x suka 1x pies Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: docelowa średnia Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Nela i Milan

Nela- MA DOM ❤️

Milan – szuka domu.

 

Choć wychowywały się w dużym, liczącym 19 psów stadzie, szukają wsparcia w człowieku.
Niestety rodzina, która straciła kontrolę nad swoim stadem nie jest w stanie opiekować się psami. Wszystkie żyły w skrajnie złych warunkach, nigdy nie widziały weterynarza, nie były odrobaczane ani szczepione. Rozmnażały się między sobą powiększając stado z roku na rok. W pierwszej kolejności przygarnęliśmy pod skrzydła stowarzyszenia Paka dla Zwierzaka cztery szczeniaczki, ale obiecaliśmy pomóc również pozostałym psom. Jesteśmy w trakcie rekrutacji nowych domów tymczasowych.

Przedstawiamy Wam dwa słodziaki Nelę i Milana.
Psie dzieciaczki mają 3 miesiące, trafiły do nas bardzo zarobaczone z mocno wzdętymi brzuszkami. Po obowiązkowym dwukrotnym odrobaczeniu maluchy zostaną zaszczepione. Póki, co rosną i bawią się wesoło całymi dniami. Nauka czystości przebiega wzorowo. Rodzeństwo ma okazję przebywać wśród domowego stada i uczyć się prawidłowych zachowań. Otoczone miłością, opieką i wsparciem rozwijają się i pięknie socjalizują z otoczeniem. Jesteśmy pewni, że skradną niejedne serce.
Psiaki są bardzo przyjazne, jak przystało na młodziaki biegają, rozrabiają i podgryzają. Apetyt maja ogromny i za smaczki zrobią niemalże wszystko.
Nela jest troszeczkę mniejsza od swojego brata, jak typowa kobietka- zawsze stawia na swoim, czasem potrafi w zabawie podgryźć, co nieco, ale jej zawadiacki szczenięcy uśmiech działa cuda i trudno się długo na nią gniewać.

Milan nadrabia aktywnością i urokiem osobistym. Woli nie wchodzić w konflikty, chociaż czasem zdarza mu się obszczekać psa rezydenta. Jest odważnym i łasym na smaczki psiakiem.
Oba maluchy szukają domowego ciepła. Wyrosną na psie średniaczki z zamiłowaniem do kanapy. Nie wydamy psów do budy ani do kojca. Obiecaliśmy odmienić życie całego stada i dotrzymamy słowa.
Z niecierpliwością czekamy na ankiety adopcyjne w sprawie szczeniąt. Do zobaczenia na spacerze zapoznawczym.

 

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl