+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Ozon

Ozon

 

Ozon Sterylizacja/ Kastracja
Wiek:  11 miesięcy Czip
Płeć:    pies  Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: docelowa średnia Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Ozon- młody psiak w typie teriera

Jak przystało na psiego dzieciaka w typie teriera rozpiera go energia. Lubi spać blisko człowieka, chętnie leży na kanapie, jednak potrzebuje dużej dawki ruchu. Jeżeli nie jest „wybiegany” ciągnie na smyczy, wystarczy tylko poświęcić mu trochę czasu na intensywny spacer i zmianę widać gołym okiem.
Ozon jest bardzo odważnym psem, chętnie podchodzi do nowo poznanych ludzi i stara się zauroczyć każdego w swoim otoczeniu. Jest też bardzo mądry i szybko się uczy podstawowych komend. Oczywiście bywa też bardzo uparty… jak powiadają „ Terier to nie rasa- Terier to charakter”.

Ozon nauczył się też zostawać sam w domu. Podczas nieobecności tymczasowych opiekunów, nie niszczy, nie brudzi i zachowuje czystość. Czasem trochę ponarzeka, ale szybko się wycisza. Nie jest też nadmiernie szczekliwy.
Idealnie dogadał się z suczkami rezydentkami, potrafi się komunikować, zazwyczaj jest uległy, ale jego natarczywość może być irytująca dla innych psiaków. Na spacerze potrafi jednak „nakrzyczeć” na obce mu psy.

Podróż samochodem jeszcze go trochę stresuje, ale to zapewne jest do wyuczenia. U weterynarza jest bardzo dzielny i grzeczny. W domu również pozwala na zabiegi pielęgnacyjne bez problemu.

Ozon otrzymał pełną profilaktykę weterynaryjną.
Weterynarz stwierdził degenerację siatkówki w lewym oku na 3/4 powierzchni, w prawym dwa punkty degeneracji. Aktualny stan może się zmieniać i w przyszłości Ozon może tracić wzrok. Na ten moment funkcjonuje wzorowo.

Ozon jest psim średniaczkiem, waży zaledwie 13 kg.
Z ogromną niecierpliwością razem z Ozonem czekamy na ankiety adopcyjne.

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl