+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Pako

Pako

 

Pako Sterylizacja/ kastracja
Wiek: 4 miesiące Czip
Płeć: pies Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: docelowo duża  Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Hej, jestem Pako!!

Mam zaledwie 4 miesiące, a przeszedłem już wiele zaczynając od parwowirozy, którą na szczęście po szybkiej reakcji udało się wyleczyć. Aż do powikłań, które męczyły mnie do tej pory, ale już wychodzę na prostą!!
Jestem jeszcze psim dzieckiem wiec uwielbiam się bawić, lecz czasem też coś zbroje. Na dworze interesuje się wszystkim, ale w pozytywny sposób. Jestem bardzo ciekawy świata a te latające liście to jakiś kosmos (oczywiście ze każdego musze złapać!!!).

Z innymi pieskami dogaduje się dobrze, tylko muszą mieć sporo cierpliwości, bo jestem lekko upierdliwy i cały czas chce się bawić. Moja tymczasowa mama mówi ze jestem tez bardzo mądry i szybko się uczę, chociaż uważa, że potrzebuje kogoś, kto będzie stawiał mi granice, nie bardzo wiem, o co chodzi, ale niech jej będzie.
Zostaje czasem sam w domu jak moja mama musi jechać do pracy, nie mam z tym problemu. A jak w tym czasie chce mi się siusiu to ładnie idę na matę, tak to zawsze załatwiam się na dworze. Noce przesypiam bez problemu na kanapie albo z dwunożnymi w ich wygodnym łóżku (zdecydowanie wolę drugą opcję).

Lubię wszystkie nowe miejsca, czasem czuje się niepewnie, ale łatwo się rozkręcam. Podróż autem czy innym środkiem transportu jest super, na szczęście nie mam choroby lokomocyjnej i całą drogę śpię! Jestem ogromnym słodziakiem i bardzo chciałbym już znaleźć domek tak jak moje rodzeństwo.

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 PRZEKAŻ NAM 1% SWOJEGO PODATKU.
Wpisz w zeznanie podatkowe KRS0000672078
Twój 1% to ich lepsze życie ❤️