+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Pikuś

Pikuś

Imię: Pikuś  Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 3 lata   Czip
Płeć: pies   Szczepienia
Rasa: mieszaniec   Akceptuje dzieci
Wielkość: mały   Akceptuje psy
Aktywność: duża   Akceptuje koty

 

 

Kategoria:

Opis

PIKUŚ

Pewien etap w życiu ma już za sobą. Był jednym z wielu psów mieszkających na posesji. „Kto by tam zliczył ile ich jest…”
Opieka nad psami przerosła rodzinę, która sama potrzebowała pomocy. Stado liczyło kilkanaście psów. Wszystkie malutkie, wszystkie żyły na skraju ubóstwa.
Dopóki zdrowie dopisywało, jakoś to było. Kiedy pojawiały się choroby nie było szansy na pomoc weterynaryjną czy odpowiednią opiekę.
W końcu Pani zgodziła się przyjąć zaoferowaną jej pomoc i oddała swoje zwierzęta pod skrzydła stowarzyszenia.
Wraz z Renatą Holender z )Psiaki z Trójmiasta i okolic- adopcje, doradztwo adopcyjne) udało się uratować 14 psów z fatalnych warunków.

Pikuś jest wspaniałym, młodym psiakiem. Swoje lęki przed nowym skrajnie innym życiem przezwycięża dzięki tymczasowym opiekunom. Od samego początku można było jednak zaobserwować, że to sunia rezydentka skradła jego małe psie serduszko. Każdy dzień niesie za sobą nowe wyzwania. Powoli uczy się akceptować uliczny gwar i nowe otoczenie. Pięknie chodzi już na smyczy i choć jeszcze w pierwszym kontakcie bywa nieufny, to szybko przekonuje się, że człowiek jednak jest fajny. Pikuś ma 3 lata, całe swoje życie musiał sobie radzić sam – dziś ma już możliwość poznawać świat od najwspanialszej strony.

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość