+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Prezes

Prezes

 

 

 

 

 

Prezes  Sterylizacja/ Kastracja umówiona
Wiek:  8 lat Czip
Płeć:    pies Szczepienia / umówiony
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: mała Akceptuje psy
Aktywność: mała Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Prezes- szef wszystkich szefów.

Niezwykłej urody, malutki psiak ma za sobą nieciekawe doświadczenia. Swoją przygodę z bezdomnością rozpoczął nieszczęśliwie trafiając do schroniska w Bystrym.
Pewnie spędziłby tam resztę życia, gdyby nie interwencja OTOZ ANIMALS i FUNDACJI MONDO CANE, która przy współpracy prokuratury rejonowej i policji przeprowadziła interwencję.
Dziś jest już bezpieczny w domu tymczasowym Paka dla Zwierzaka, pod czujnym okiem opiekunki pięknie się socjalizuje.

Nasz mały bohater z pewnością kiedyś miał rodzinę, zna zasady panujące w domu, podstawowe komendy i zdecydowanie nie jest mu obce spanie na kanapie. Niestety koszmar jaki przeżył w poprzedniej placówce, odbił się na jego zaufaniu do człowieka. Początkowo Prezes był bardzo ostrożny w kontakcie z opiekunami, panicznie bał się weterynarza i trudno było przeprowadzić dokładne oględziny.

Na szczęście Prezes to fajny gość i w domu tymczasowy poczuł się jak ryba w wodzie. Zaczął ufać swojej tymczasowej opiekunce i już grzecznie przeszedł kolejne badania weterynaryjne. Chłopak ma około 8 lat i śmiesznie krzywy zgryz, co dodaje mu zawadiackiej urody 😊. Nauczył się też, że karma mokra jest dużo smaczniejsza od suchej a za smakołyki zrobi naprawdę wiele. Uwielbia spać pod kołderką, kocha też mizianie, drapanko i głaskanie. Na spacerach zachowuje się bardzo ładnie, choć do małego przepracowanie jest mijanie się z innymi psami.
W domu tymczasowym przestrzeń dzieli z psami rezydentami. Z kotami raczej nie dojdzie do porozumienia, woli je gonić niż zrozumieć.

Nowe osoby w otoczeniu jeszcze trochę go onieśmielają. Tymczasową mamę pokochał bardzo szybko więc mamy nadzieję, że nowa rodzina adopcyjna również szybko wkupi się w jego łaski. Prezes akceptuje dzieci, pamiętać należy jednak o tym, że potrzebuje czasu i spokoju, aby przywyknąć do nowej sytuacji.

Prezesik jest już gotowy wyruszyć do nowego domu. A my liczymy, że szybko znajdzie odpowiednią dla siebie rodzinę.

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl