+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Rafi

Rafi

 

Rafi  Sterylizacja/ Kastracja
Wiek:  8 lat Czip
Płeć:    pies  Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: mała Akceptuje psy
Aktywność: średnia Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Cześć ciocie i wujkowie.
Nazywam się Rafi i bardzo chciałbym mieć dom.

Kiedy poznałem moje tymczasowe opiekunki z Paki, nie do końca wiedziałem, czego mogę się spodziewać. Czy to będzie kolejne smutne schronisko pełne szczekających psów, czy jednak jakaś niespodzianka?

Moje serduszko zabiło bardzo szybko, kiedy okazało się, że mogę na kanapę, mam własną tymczasową miskę, zabawki a nawet smakołyki. Nazywa się to „tymczas” a dla mnie to coś więcej niż dotychczas miałem.

Nie wiele pamiętam z mojej przeszłości a może nawet pamiętać już nie chcę.
Dziś mam okazję mieszkać z najlepszą tymczasową mamą na świcie i jej młodą szaloną sunią. Kiedy tylko nadarzy się okazja spotykam się też z przyjaciółmi z Paki, wtedy jakoś tak raźniej na serduszku i pysio sam się uśmiecha… może to kwesta przyzwyczajenia do życia w stadzie.

Podobno jestem już bardziej seniorem nić psem dorosłym… a ja uważam, że mam po prostu wielki bagaż doświadczeń na swoim karku i całkiem mi z tym przyjemnie.
Może już wzrok mam nie ten, co kiedyś, może nawet słuch nie tak doskonały, ale serce mam nadal bardzo pojemne.
Trochę czasu potrzebuję, aby poznać i pokochać nową osobę, ale wiem też, że kocha się na zawsze …

Nawet, kiedy zamieszkam z nową rodziną to nigdy nie przestanę ciepło myśleć o wszystkich, którzy pomogli mi zmienić tory mojego życia.
Kocham Was człowieki!!!

Rafi jest malutkim, wesołym psiakiem. W domu tymczasowym zrobił ogromne postępy, nauczył się zachowywać czystość, poznawał wielki miejski świat i uczył się korzystać ze wsparcia swojej opiekunki. Doskonale poradził sobie ze znalezieniem najwygodniejszego miejsca na kanapie, ale też z powodzeniem nauczył się korzystać z klatki kenelowej, w której odpoczywa. Bez problemu chodzi już na smyczy, choć musiał opanować tą sztukę, dogaduje się z psami a czasem nawet też z kotami ( wszystko zależy od dnia). Coraz bardziej cieszy się na widok opiekunki, jego ogonek merda już całkiem śmiało.
Jeszcze do przepracowania zostało wchodzenie po schodach, choć taką kruszynkę zawsze można wziąć na ręce.

Nasz przyjaciel przeszedł pełną diagnostykę weterynaryjną. Ma zaćmę w lewym oku a poza tym klinicznie nic mu nie dolega.

Rafi ma 8 lat, waży zaledwie 6 kilogramów, jest wykastrowany, zaszczepiony, zaczipowany i gotowy wyruszyć do nowego domu.

Będziemy za nim tęsknić, bo nie da się ukryć, że mały dziadyga skradł nasze serca. No cóż… nie możemy zostawić sobie całej miłości tego świata – trzeba się dzielić z innymi.

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl