+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Ragnar Arya

Ragnar Arya

 

Ragnar Arya Sterylizacja/ Kastracja
Wiek:  8 tygodni Czip
Płeć:   1x pies 1xsuka   Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: docelowa średnia Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Ragnar i Arya

Psie rodzeństwo, małe rozrabiaki pełne szalonych pomysłów i dzikich zabaw. Mają dopiero 8 tygodni a docelowo będą raczej średniaczkami.
Maluszki są w trakcie nauki czystości poznają dopiero otaczający je świat pod skrzydłami naszego domu tymczasowego. Bardzo trudno się nie zakochać w tych szczęśliwych psich mordkach.
Ragnar (szary potomek wilka) jest trochę bardziej nieśmiały i mniej odważny od swojej zwariowanej siostry. Natomiast u jej boku nabiera odwagi i chętnie łobuzuje poznając każdy zakamarek mieszkania.
Arya natomiast jest nieustraszona i bardzo pewna siebie. Rozdaje buziaki na prawo i lewo i nawet największe domowe wpadki uchodzą jej na sucho.
Ten duet jest po prostu idealny. Maluchy zamieniły brudną wycieraczkę na mięciutki podusie, bo przecież zasługują na wszystko, co najlepsze. Odczarowaliśmy ich życie i obiecaliśmy im, że już zawsze będą szczęśliwe i najedzone, ale przede wszystkim na zawsze pozostaną naszymi przyjaciółmi!!!!
Takiego domu szukamy dla naszych małych szkrabików – domu z sercem, pełnego miłości, szacunku i zrozumienia dla braci mniejszych.
Wraz z Aryą i Ragnarem czekamy na ankiety adopcyjne. Pamiętajcie, że decyzja o adopcji to odpowiedzialność na kilkanaście lat. W zdrowiu i chorobie, w szalonych szczenięcych wygłupach, ale też starczej niedołężności.
Adoptujmy mądrze!

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00