+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Reza

Reza

 

 

 

 

 

 

Reza Sterylizacja/ umówiona
Wiek:  6-7 lat Czip
Płeć:    suka Szczepienia
Rasa: mieszaniec  Akceptuje dzieci
Wielkość: średnia  Akceptuje psy
Aktywność: średnia/duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Reza to średniej wielkości, bardzo spokojna suczka. Od pierwszych chwil jest bardzo nieśmiała i potrzebuję chwilkę aby się przełamać i zaufać, ale nie da się jej nie kochać.
Z dnia na dzień robi ogromne postępy w codziennym życiu. Umie chodzić po schodach, jeździć windą i nie sprawia żadnych problemów. Pięknie jeździ samochodem, nie wykazując żadnych oznak choroby lokomocyjnej. Jedynie pracujemy jeszcze nad wskakiwaniem samemu do auta.
Na spacerze nie ciągnie i pięknie chodzi na smyczy. Na napotkane psy reaguje merdającym ogonem, nie ma żadnego problemu z innymi czworonogami i dziarsko kroczy za opiekunem. Spacery sprawiają jej ogromną frajdę.
Reza boi się jednak gwałtownych ruchów, huków i nachylania nad nią. Instrukcja obsługi tego wspaniałego psa jest jednak dość prosta. Zamiast nachylać się to należy kucnąć przed nią aby podeszła. Jak nabierze zaufania to merda ogonkiem i cieszy się na opiekuna.
Uwielbia mizianie pod bródką, wygodne posłanko i w momencie przygotowywania jedzenia aż piszczy z radości. Reza bez problemu zachowuje czystość a swoje potrzeby zaczyna pięknie komunikować.
Pozostawiona w domu nie niszczy i nie szczeka. Po prostu idzie się położyć i grzecznie czeka na opiekuna na swoim legowisku.
Sunia przyjechała do nas z lekką nadwagą więc obecnie bierze udział w fat campie. Na szczęście jest bardzo aktywna, kocha spacerki więc to kwestia czasu aby na lato wyrobiła sobie modelową sylwetkę.
Dla Rezy szukamy spokojnego ale aktywnego domu, w którym jeszcze bardziej otworzy się i pokaże swój niesamowity charakter.
Sunia jest już zaczipowana, zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Jednym słowem gotowa, aby rozpocząć nowe, cudowne życie.

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl