+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Stefa

Stefa

 

Stefa Sterylizacja/ Kastracja
Wiek:  2 lata Czip
Płeć:    suka  Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: docelowa mała/średnia Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Cześć ludziska, mam na imię Stefa i pilnie szukam domu.

Podobno mam najpiękniejsze krzywe łapki na świecie… cała jestem najpiękniejsza.
Moje tymczasowe opiekunki nie mogą się mnie nachwalić. Uwielbiam mięciutką kanapę i wygodne łóżko. A jak się cieszę dzielnie merdam puszystym ogonkiem. Krok w krok chodzę za nimi z nadzieją, że znów zasłużę na porcję pieszczot, które tak kocham.
Póki, co jestem trochę wybredna w jedzeniu, ale ciocie dzielnie walczą o moje względy i co rusz sprawdzają, co smakuje mi najlepiej.
Dzięki stowarzyszeniu Paka dla Zwierzaka miałam badaną krew, ciocie z uśmiechem powiedziały, że jestem zdrowa i nic mi nie dolega. Już jestem umówiona na RTG aby sprawdzić stan moich łapeczek.
Na spacerku bardzo grzecznie chodzę blisko człowieka, nie ciągnę, nie atakuję innych psów. Jestem w trakcie nauki czystości, czasem jeszcze zdarzają się wpadki, ale już coraz rzadziej. Moje opiekunki są ze mnie bardzo dumne.
Nowe otoczenie jeszcze jest dla mnie dosyć stresujące, dlatego potrzebuję wsparcia. Powoli uczę się przebywać w wielkim mieście (ruch uliczny, rowery i tłumy ludzi) z każdym dniem jest coraz lepiej. Spokojnie też siedzę w aucie, choć samo wchodzenie jest jeszcze trochę niekomfortowe.

Pozostawiona w domku jestem bardzo grzeczna. Świetnie dogaduję się z psami rezydentami, mogę, więc dołączyć do stada lub być psim jedynakiem, bo nie ukrywam lubię mieć człowieka tylko dla siebie.
Jestem malutka, mam około 7 kg a wśród przodków zapewne narozrabiał jakiś jamnik, wskazują na to krótkie łapki i długi tułów.
Mam trochę więcej niż dwa lata, więc całe życie jeszcze przede mną. Wspaniale byłoby, aby w nowym domu nie było wielu schodów do pokonania o ile skocznie wspinam się w górę to już zejście może mi sprawiać lekki kłopocik.
Jak piszą moje ciocie – stan cywilny wolna ( dzieci odchowane)
W najbliższej przyszłości przejdę zabieg sterylizacji, po zakończonej cieczce i unormowaniu hormonów.
Jeśli dobrnąłeś do końca opisu, to już wiesz, jaka jestem wspaniała i cudowna. Nie pozostało nic jak tylko wypełnić ankietę adopcyjną i wybrać się na wspólny spacer.

Czekam na Ciebie z niecierpliwością.

 

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl