+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Teddy

Teddy

 

Teddy  Sterylizacja/ Kastracja
Wiek:  5 lat  Czip
Płeć:    pies   Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: docelowa mała/średnia Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Teddy miał nigdy nie chodzić…

Został porzucony przez właścicieli, bo przerosły ich koszty leczenia. Teddy po wypadku komunikacyjnym miał poważnie uszkodzony kręgosłup. Dzięki wspaniałej opiece aniołów z Judytowa, oraz niezastąpionego neurochirurga, który wykonał operację stabilizującą Teddy otrzymał szansę na lepsze życie. Stał się cud!!!! Nikt się nie spodziewał takich efektów. Nasz dzielny przyjaciel bardzo szybko stanął na własne nogi a po długiej rehabilitacji zaczął biegać i poruszać się prawie tak samo jak zdrowy psiak.
Teddy to prawdziwy twardziel o łagodnym serduszku i przemiłym usposobieniu.
Swojego szczęścia szuka nad morzem w jednym z domów tymczasowych Paki dla Zwierzaka. Pod czujnym okiem wspaniałych opiekunek każdego dnia uczy się żyć wśród ludzi w wielkim mieście.

Teddy ma 5 lat i waży około 10 kg, jeszcze trochę niepewnie czuje się na klatce schodowej i w miejscach mocno zatłoczonych, ale z każdym dniem pokonuje swoje mniejsze i większe strachy przy wsparciu swoich tymczasowych opiekunek.

Psiak potrafi pięknie zostawać w domu, nie brudzi i nie szczeka pod warunkiem stałej rutyny. (Długi angażujący spacer> ignorancja i czas na wyluzowanie> posiłek > kong ).
Teddy na spacerach jeszcze jest trochę rozproszony, interesuje go wszystko poza opiekunem na końcu smyczy. Dzielnie pracujemy nad nauką komunikacji.
Jest bardzo ciekawski w stosunku do innych psiaków. W domowym zaciszu świetnie dogadał się z psami rezydentami.
Teddy to wspaniały gość, aż trudno uwierzyć, że kiedyś walczył o życie i swoją pełnosprawność. Tylko wprawione oko może dostrzec małe różnice w poruszaniu się podczas codziennej aktywności. Jego ogonek wciąż radośnie dziękuje za okazane mu serduszko i wachluje na okrągło. Nasz dzielny chłopak wręcz kocha obecność ludzi.

Szukamy dla niego rodziny, która poświęci mu czas i serce, takiej dla której Teddy stanie się prawdziwym przyjacielem i jej pełnoprawnym członkiem.
Psiak jest wykastrowany, zaszczepiony oraz zaczipowany.
Wraz z Teddym czekamy na ankiety adopcyjne. Żaden psiak nie powinien być sam- każdy człowiek zasługuje na takiego towarzysza życia, jakim jest nasz wesoły Teddy.

 

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00