+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Tolkien, Totoro i Tytus

Tolkien, Totoro i Tytus

 

Tolkien, Totoro, Tytus Sterylizacja/ Kastracja
Wiek:  8 tygodni Czip
Płeć:   3x pies   Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: docelowa średnia Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Cześć człowieki. Strasznie miło Was widzieć. Kiedyś mieszkałyśmy na podwórku razem z naszą mamą, dziś mamy szansę na lepsze życie. Trafiliśmy do domku tymczasowego, w którym jest wspaniale. Ludzie nas kochają i uczą nowych rzeczy.

– Jestem Tolkien nieustraszony, dzielny i najbardziej odważny psiak na dzielnicy. To ja zaczepiam kota rezydenta do zabawy i radośnie macham ogonkiem na widok człowieka. Razem z braćmi tworzymy wspaniałą psią ekipę. Podobno jestem największą kluchą i szczekam najgłośniej.
– Jestem Tytus, uwielbiam spać i jestem podobno niezłym słodziakiem. Jak przystało na potomka wilka mam dodatkowe paluchy na tylnych łapkach. Ciocie mówią, że jestem wyjątkowy. W czasie zabawy „w walkę” z braćmi nie mam sobie równych, ale przecież mogli nie zaczepiać… Spałem sobie spokojnie na ulubionej podusi. Uwielbiam wszystkich, liżę najdokładniej i przybiegam na każde zawołanie. Jak nie śpię to jestem małym, wiercipiętą. Z wszystkich braci jako jedyny mam lekko kręcone futerko. Ciekawe, co za fryzura mi wyrośnie z wiekiem.
– Mam na imię Totoro. Najbardziej na świecie kocham być blisko człowieka i nadstawiać brzusio do głaskania. Nie wiem, dlaczego ale wszyscy ludzie mają maślane oczy jak tylko nadstawię się do głaskania. Wszędzie słyszę, że jestem największym słodziakiem na świecie. Pasuje mi to, bo zawsze potem dostaję smaczny smakołyk i dużo, dużo głasków.
Nie mówcie pozostałym, ale chyba jestem ulubieńcem mojej tymczasowej opiekunki.

Wszystkie jeszcze uczymy się nowego życia. Powoli poznajemy zasady panujące w domu i wiemy już, że maty nie służą do gryzienia. Niestety nie zawsze uda nam się trafić z siku-kupką do celu. To nic, mamy jeszcze trochę czasu. Mamy 8 tygodni i całe życie przed sobą. Pokochasz nas?

Z niecierpliwością czekamy na ankiety adopcyjne tych wspaniałych słodziaków.

 

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00