+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Wenom

Wenom

 

 

 

 

 

Wenom Sterylizacja/ umówiona
Wiek:  2 lata Czip
Płeć:    pies Szczepienia
Rasa: mieszaniec  Akceptuje dzieci
Wielkość: średni  Akceptuje psy
Aktywność: średnia Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Wenom
Status: do adopcji

Poznajcie historię jak z filmu.
Dwa psy które połączyła bezdomność… długie 8 miesięcy psiaki były dla siebie wsparciem w trudnych chwilach tułaczki. Razem zdobywały pożywienie, razem spały, razem uciekały przed niebezpieczeństwem. Przez długi czas były nieuchwytne.
Mowa o Wenomie i jego przyjaciółce Abrze.
Do Paki najpierw trafiła sunia, początkowo nieufna i skryta- szybko skradała serce i łóżko opiekunki w domu tymczasowym. Nie czekała długo na decyzję – ZOSTAŁA ADOPTOWANA przez tymczasową rodzinę.
To była miłość od pierwszego wejrzenia. Kiedy okazało się, że w schronisku w Kościerzynie przebywa przyjaciel suni Wenom nie mogliśmy postąpić inaczej jak tylko podarować mu szansę na lepszy start. Oczywiście opiekunowie Abry natychmiast przygarnęli chłopaka na tymczas. W końcu nikt nie da mu takiej wiary w siebie jak znajoma mu już sunia Abra.

Wenom miał więcej strachu w sobie niż jego koleżanka. Początkowo nieufnie podchodził do człowieka, nadal boi się głośnych odgłosów i szybkich ruchów. Spacer na smyczy był wyzwaniem z którym już sobie poradził. Schody, winda, jazda samochodem… wszystko było nowe i straszne. Ale przy tak ogromnym wsparciu jakie ma ze strony Abry i opiekunów nie może być inaczej jak tylko „do przodu”
Wenom potrafi ładnie zostawać w domu, nie niszczy, nie szczeka. Swoje potrzeby załatwia tylko na dworze. Jest wspaniałym psem, całkowicie pozbawionym agresji. Lubi się przytulać i być głaskany.
Wenom ma około 2 lat, jest zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany i jak tylko pomyślnie przejdzie proces socjalizacji zostanie również obowiązkowo wykastrowany.
Może ktoś szuka takiego przyjaciela jak Wenom ?

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl