+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Whisky

Whisky

 

Whisky Sterylizacja/ Kastracja
Wiek:  2/3 lata Czip
Płeć:    suka  Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: docelowa średnia Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Whisky- pies, przyjaciel rodziny.

Kochani, nasza Whisky to prawdziwy psi przyjaciel. Bez żadnego problemu zadomowiła się w rodzinie tymczasowej.
Whisky była jedną z wielu psiaków, które otrzymały szansę na lepsze życie dzięki stowarzyszeniu Paka dla Zwierzaka.
Pomimo swoich przeżyć, sunia jest bardzo otwarta na współpracę. Wiadomo, duże miasto, nowe miejsce i wszystko, co ją otacza początkowo było dla niej straszne i niezrozumiałe. Ale tu właśnie wkraczają nasze niezastąpione domy tymczasowe, które wspaniale pomagają nowym psom uporać się z większymi i mniejszymi strachami.

Sunia wręcz kocha ludzi, zabiega o ich uwagę niemalże bez przerwy. Chwila bez pieszczot zaliczana jest za straconą. Dobrze czuje się również w towarzystwie małych człowieków, z którymi ma okazję dzielić obecnie dom. Ładnie trzyma czystość i sygnalizuje potrzebę wyjścia na dwór a malutkie wpadki zdarzają się jedynie w chwili większej ekscytacji. Ładnie chodzi też na smyczy, lubi spacerowe przygody.

Ona nigdy wcześniej nie miała człowieka tylko dla siebie…, dlatego teraz, kiedy ma własne miejsce na kanapie i bliskość człowieka i wszystko, czego pies potrzebuje do szczęścia to właśnie tej bliskości broni. Czasem potrafi dosadnie dać do zrozumienia psom rezydentom, że teraz jest jej czas na głaskanie czy przytulanie. Obecnie jest w trakcie pracy nad tymi zapędami i wszystko wskazuje na to, że psi rezydenci będą mogli spać spokojnie. Szukamy da niej domu, w którym nie zabraknie rąk do głaskania. Jeśli chodzi o koty to zupełnie je ignoruje, nie jest również zazdrosna o dzieci, jej małe humorki tylko dotyczą psów. Szukamy domu, który postawi jej granice i nie dopuści do podobnych zachować ( w przypadku, kiedy w domu są już inne psy) lub domu, w którym będzie psim jedynakiem – wówczas nie będzie musiała walczyć o uwagę.
Whisky ma około 2/3 lata i waży zaledwie 14 kg.

Idealnie odnajdzie się zarówno w domu z ogrodem jak i mieszkaniu pod warunkiem odpowiedniej dawki ruchu. Sunia nie wybrzydza przy jedzeniu, ale nie zna smaczków i innych psich smakołyków. To pewnie z czasem pozna i pokocha ;P

Whisky została odrobaczona, odpchlona, zaczipowana, zaszczepiona a już niebawem czeka ją zabieg sterylizacji.

 

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl