+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Zosia

Zosia

 

Zosia Sterylizacja/ jeszcze nie
Wiek: 9 lat Czip
Płeć: suka Szczepienia
Rasa: mieszaniec  Akceptuje dzieci
Wielkość: średnia  Akceptuje psy
Aktywność: średnia Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Zosia jest przekochaną i bardzo rozrywkową sunią. Lubi się bawić i notorycznie zachęca do zabawy. Oaza spokoju – poukładana i rozbrajająca. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Chętnie z nim współpracuje i bez problemu skupia się na opiekunie. Lubi pieszczoty, bliskość, ale nie zwykła narzucać się ze swoją obecnością.

Pomimo swojej nadwagi, jest całkiem aktywna. Kuleje na łapkę z powodu zwyrodnienia łokcia, więc należy uważać z ilością tej aktywności. Obecnie pracujemy nad jej formą, aby do lata mogła się bez stresu pojawić na plaży i pokazać swoje piękne ciałko. Jest na diecie i gdy zrzuci troszkę zbędnego ciałka to i jej zdrowie powinno się poprawić.

Przepięknie chodzi na smyczy. Utrzymuje czystość. Wie wszystko, co powinien wiedzieć dobrze wychowany czworonóg. Lubi niespieszne i nie za długie spacery.
Co w życiu przeżyła… nie wiemy, ale na pewno sporo bo w kręgosłupie ma śrut. Czy strzelano do niej celowo czy pomylono z dziką zwierzyną? Tego się nigdy nie dowiemy. Jednak Zosia jest dzielną wojowniczką i nie dała się złamać.

Sunia toleruje wszystkie psy i koty, chociaż czasami na pieski szczeka, ale zawsze macha ogonem i się chętnie wita. W domu tymczasowym mieszka z dwoma psiakami i kotem, a ich symbioza rośnie z dnia na dzień.

Lubi spać w spokoju, wtedy nie należy jej budzić gwałtownie. Nie lubi tego i daje znać warknieciem. Jest typowym kanapowcem, ma już swoje lata i wspaniałym psem. A jednak niewidzialna dla świata.

Może teraz uśmiechnie się do niej los i znajdzie prawdziwą rodzinę.

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

 

👉 PRZEKAŻ NAM 1% SWOJEGO PODATKU.
Wpisz w zeznanie podatkowe KRS0000672078
Twój 1% to ich lepsze życie ❤️