+48 506 847 792kontakt@pakadlazwierzaka.orgTrójmiasto

Przyjaciele

Naszym podopiecznym chcemy zapewnić profesjonalna opiekę, pełnowartościową karmę oraz suplementy, dlatego współpracujemy z najlepszymi.

Od 1968 roku firma Royal Canin pracuje nad tym, aby karmy dla psów i kotów były ich „lekami pierwszego rzutu”. W ten sposób stara się uczynić świat lepszym miejscem dla zwierząt towarzyszących.
Na pierwszym miejscu stawiają zawsze potrzeby zwierząt. Ich celem jest tworzenie precyzyjnych rozwiązań żywieniowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb psów i kotów, sprzyjających ich zdrowiu oraz dobremu samopoczuciu.

Zespół VetExpert tworzy wysokiej jakości testy diagnostyczne, produkty pielęgnacyjne, diety weterynaryjne i suplementy. Sięga po nie tysiące lekarzy weterynarii, hodowców i opiekunów zwierząt w ponad 20 krajach.

SAFE-ANIMAL jest międzynarodowym zbiorem danych zwierząt oraz ich właścicieli. Jest to jedyna baza, która bezpośrednio współpracuje z największymi polskimi miastami, w których realizowane są programy znakowania psów i kotów. Należą do nich między innymi: Warszawa, Poznań, Łódź, Bytom, Szczecin, Ruda Śląska, Kraków. SAFE-ANIMAL prowadzi największą i najbardziej aktualną bazę danych w Polsce.

Przychodnia Weterynaryjna Zwierzyniec rozpoczęła swoją działalność w lutym 2007 roku i specjalizuje się w leczeniu zwierząt towarzyszących.
Od 2010 roku pod opieką Przychodni znajduje się również Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt Ciapkowo w Gdyni a od 2020 Stowarzyszenie Paka dla Zwierzaka.

Mustaf Medical, to firma produkująca jednorazowe artykuły dla medycyny i kosmetyki. Powstała na bazie działającej w Polsce od 1993 roku firmy Mustaf. Będącej jedną z pierwszych firm w kraju produkujących jednorazowe wyroby dla stomatologii i medycyny.

Maxi Zoo weszło na polski rynek w 2012 roku i od tego momentu jest najprężniej rozwijającą się siecią sklepów dla zwierząt w naszym kraju.
W każdym ze sklepów można znaleźć w ofercie ponad 6000 produktów znanych firm w przystępnych cenach oraz wyjątkowe produkty marek dostępnych wyłącznie w tej sieci (karmy i akcesoria): Premiere, Select Gold, Real Nature czy Dogs Creek. W sklepie internetowym posiada jeszcze szersze portfolio – ponad 8 000 produktów.

Paulina i jej czworonożny towarzysz życia Alek tworzą zgrany duet pod nazwą Woof House Photography. Pomagają nam i robią piękne zdjęcia naszym tymczasiakom. 

Green Pharm jest firmą, która powstała ze świadomości potencjału tkwiącego w konopi. Za pośrednictwem sklepu internetowego, automatów vendingowych oraz ekspozytorów sprzedażowych prowadzi sprzedaż wysokiej jakości certyfikowanych produktów konopnych. Firma dynamicznie się rozwija i poszerza zarówno swoje zaplecze merytoryczne na temat konopi oraz sprawdzony i wartościowy asortyment. W swojej ofercie posiada produkty zawierające CBD takie jak olejki, plastry transdermalne, kapsułki, olejki dla zwierząt, susze, hasz, szeroką gamę produktów pielęgnacyjnych oraz artykułów spożywczych.

Całodobowa opieka u Psyjaciół w domu – od jednej doby do kilku miesięcy. Przyjacielskie psiaki przebywają razem i mają dostęp do każdego miejsca zarówno w domu, jak i ogrodzie.

Na Sześciu Łapach to hotel dla psów w pobliżu Gdyni. Miejsce bez klatek, gdzie podczas nieobecności swoich właścicieli, psy wspólnie bawią się i odpoczywają.

Gabinet rehabilitacji małych zwierząt FIZJOZEN – od chomika po konika! Gabinet rehabilitacji, fizjoterapii oraz medycyny naturalnej dla małych zwierząt, który pomoże każdemu zwierzakowi odzyskać radość życia.

Doggie House oferuje wyłącznie kompleksową usługę pielęgnacyjną dla psów wszystkich wielkości i ras. Oznacza to, że nie ma możliwości umówienia się z pieskiem jedynie na samo strzyżenie bez kąpieli. W naszej ofercie posiadamy pakiet FULL WYPAS dla psów, które wymagają strzyżenia.

Mniej słów – więcej komunikacji. Komunikacja – nie kontrola.
Tymi zasadami kieruje się Karolina z Krainy Petopii pracując z psami, zarówno jeśli chodzi o zajęcia grupowe, indywidualne, jak i konsultacje. Sukces w pracy z psami opieramy na relacji, więzi oraz zaufaniu psa do opiekuna. W codziennej pracy budujemy kompetencje psa, jego autokontrolę oraz pewność siebie, a szkolenie traktujemy jako element pogłębiania relacji.

Koncept Bliżej Psa to nowe spojrzenie na relację psa z jego opiekunem. Na szukanie potrzeb stojącymi za zachowaniami i głębsze spojrzenie na to z czym opiekunowie przychodzą i chcą pracować. Teoria poliwagalna pomoga zrozumieć różne stany emocjonalne w kontekście zarówno tego, że wszystkie są po coś i nawet, jeśli któreś są niepożądane to mają swoje uzasadnienie, zrozumieć też bardziej, że w konkretnym stanie nie możemy wymagać rzeczy, za które odpowiadają obszary mózgu zupełnie teraz wyłączone.

Cozapies! jest nieprzeciętny, często mówi sie o nim “trudny”.

Inicjatywa Wsparcia Powstała właśnie po to, aby zdjąć ten ciężar niezrozumienia i dać oddech.

Jeśli masz problem z psem i sobie nie radzisz, jeśli chcesz dowiedzieć się jak sprawić, by twój pies był spokojny i szczęśliwy.

Grande Finale to polska firma rodzinna z siedzibą w Gdańsku, działająca od 2005 roku. Priorytetem jest aby zwierzęta były zabezpieczone należycie i dochodziły do zdrowia w komforcie. Produkują ubranka, kołnierze, opatrunki, torby, kagańce, produkty do tlenoterapii. Słuchając głosów lekarzy weterynarii we współpracy z nimi tworzą wciąż nowe produkty. Cała produkcja odbywa się w siedzibie w Gdańsku, zakupując surowiec do produkcji dokładają wszelkich starań aby surowiec ten pochodził z Europy i był najwyższej jakości.