W dniu wczorajszym, dzięki uprzejmości Gosi z Fundacja dla Szczeniąt Judyta, mogłyśmy cały dzień spędzić w Woli Wodzińskiej na szkoleniu które nam osobiście zrobiła.

Wiedza i doświadczenie oparte na wieloletniej praktyce, są niezbędne dla nas aby móc dalej się rozwijać i pomagać zwierzakom. Gosia podzieliła się z nami informacjami dotyczącymi przyjęć szczeniąt, szczepieniu, zapobieganiu i walce z takimi chorobami jak parwowiroza czy nosówka.

Dla nas to zaszczyt móc współpracować z takimi fundacjami, które chcą się dzielić tym co sami wypracowali przez lata oraz wykazują chęć wzajemnej pomocy. Ponieważ Judytowo ma ponad 230 psów pod swoją opieką to my w ramach współpracy zabrałyśmy 9 psiaków nad morze i tutaj właśnie znajdziemy im domy.

Była to nasza pierwsza, ale nie ostatnia wizyta w Judytowie.Fundacja dla Szczeniąt Judyta ratuje co miesiąc ogromne ilości zwierząt. I to nie są już tylko szczeniaczki czy niepełnosprytki. Dajcie im wielkiego lajka na fanpage bo ich wiedza, zaangażowanie i serducho robią naprawdę duże wrażenie. ❤

Jeszcze raz bardzo dzięujemy i do zobaczenia 🙂ps. posty adopcyjne pojawią się niebawem na naszej grupie: Psiaki z PAKI_ Adopcje Psów Trójmiasto🐾