Kamila wraz partnerką mieszka w Gdańsku i od kilku miesięcy pomaga nam w stowarzyszeniu, jako dom tymczasowy. Dziewczyny mają dwie swoje sunie – seniorkę Pepi i 3 letnią Kimchi. To im jednak nie przeszkadza, aby brać kolejne psy do domu i pomagać im znajdować nowe domy.

Pomimo pracy w gastronomii i sezonu letniego, Kamila znajduje czas na pracę z psami, ich socjalizację oraz spacery. W lockdownie było trochę łatwiej, jednak bez względu na okoliczności dziewczyny pokazują, że zawsze da się wygospodarować czas dla psa.

Dziewczyny są domem tymczasowym głównie dla psów dorosłych, chociaż przewinęło się przez ich dom 6 szczeniaków i jeden cudowny seniorek. Łącznie było u nich 15 tymczasiaków do tej pory.

Dlaczego Kamila została domem tymczasowym?„Od lat chciałam być domem tymczasowym, zawsze miałam dużo zwierząt. Opieka nad psami jest angażująca, ale satysfakcja przewyższa wszystko. Każdy pies jest inny, ale wszystkie wspaniałe. Nie wyobrażam sobie życia bez psów, również tych tymczasowych- wiem jak dużo psów nas potrzebuje.

Wszystkie psiaki to ogromny nakład czasu i cierpliwości, życie z psami jest piękne i bywa trudne.”

W domu rodzinnym Kamili były 3 psy (aktualnie są 2), jednak prawdziwego doświadczenia nabrała adoptując swojego psiaka – Kimchi. Z każdym psem nabiera coraz większego doświadczenia i pewności w tym, co robi. Ogromnym plusem jest to, że zawsze może zadać pytanie innym DT lub zadzwonić do behawiorystki. Wszystko w Pace jest transparentne i każdy jest otwarty na pomoc i wsparcie.

Co Kamila mówi o Pace:

„Uważam, że współpraca z Paką jest bardzo sprawna, jest świetna organizacja. Psiaki są zawsze na pierwszym miejscu, nie oszczędza się na karmie czy diagnostyce.”👉

Wszystkie psiaki do adopcji znajdują się na grupie:Psiaki z PAKI_Adopcje psów Trójmiasto

Chcesz zostać domem tymczasowym:
☎️ Dzwoń do nas: +48 535 822 299
📧 Napisz do nas: kontakt@pakadlazwierzaka.orgJeśli chcesz pomagać w inny sposób – dołącz do naszej grupy Tymczasowo w PACE

👉 Zostań naszym patronem na @Patronite.pl https://patronite.pl/StowarzyszeniePakaDlaZwierzaka

#pakadlazwierzaka#niekupujadoptuj#domtymczasowy#adopcjetrojmiasto#szukampsyjaciela#psiakizpaki#patronite